Фланелката на Арън Джоунс беше зашита, след като се разпадна по време на чудовищното първо полувреме срещу Каубойс
New York Post | 2024-01-15 | 02:00:53

Арън Джоунс беше толкова зает да я къса срещу Каубойс в неделя, че фланелката му започна да се разпада.

Излъчването на Fox улови персонала на Пакърс да шие фланелката на Джоунс на страничната линия през втората четвърт.

Член от екипировката на отбора можеше да бъде видян да зашива дупка на дясното рамо на фланелката на Джоунс, докато седеше на пейката.

„Слушай, когато те удрят и тичаш през хора, понякога получаваш малка дупка на фланелката. Трябва да съедините това нещо отново“, каза в предаването Кевин Бъркхард, актьорът на Fox.

Неделя беше голям ден за Джоунс, който направи два тъчдауна в първото полувреме на неделния двубой от Wild Card Round между Packers и Steelers. Той добави трети след почивката.

Джоунс завърши първото полувреме на мача с 12 изпълнения за 30 ярда и помогна на Грийн Бей да отбележи гол при началния им удар.

вижте също

Куотърбекът на Каубойс Дак Прескот, вторият отдясно, се насочва към пейката, след като пасът му беше пресечен и върнат за тъчдаун от Грийн Бей Пакърс безопасност Дарнел Савидж

Dak Prescott от Cowboys хвърля шест точки в катастрофалното първо полувреме срещу Packers

Гърбът на Пакърс завърши 12-те игри и 75-ярда с тъчдаун от три ярда, след като си проправи път в крайната зона за началния резултат на мача.

След това Джоунс изтича към тълпата и хвърли футболната топка на трибуните на брат си близнак Алвин Джоунс, преди да изтича обратно, за да празнува със съотборниците си.

Джоунс намери крайната зона отново в началото на втората четвърт, когато още един кратък удар го постави в крайната зона и Пакърс напред с два тъчдауна.

Прихващане постави Пакърс на първа позиция и три разигравания по-късно Джоунс отново си проби път в крайната зона.

Джоунс успя да отскочи от един атакуващ играч и след това да се втурне напред за резултата при 14:15 до края на първото полувреме.

Първото полувреме на мача принадлежи на Пакърс, като те отбелязаха 27 точки, като Донтейвион Уикс също отбеляза, а Грийн Бей отбеляза четвърти тъчдаун при избор шест.

Единствените точки на Далас за полувремето дойдоха при тъчдаун на Джейк Фъргюсън точно в края на втората четвърт.