Генералният мениджър на Пистънс влезе в спор с подигравателен фен на фона на бруталния сезон на отбора
Снимка: foxnews.com
Fox News | 2024-03-11 | 14:36:35

Детройт Пистънс преживяват една от най-лошите години в историята на франчайза и генералният мениджър Трой Уивър започна да го чува от фен базата лично вместо в социалните медии в събота.

Видео улови Уивър да крещи в отговор на подвикващ фен на трибуните на Little Caesars Arena. Това дойде в разгара на загубата на Пистънс със 142-124 от Далас Маверикс.

Генералният мениджър на Детройт Пистънс Трой Уивър се обръща към медиите в петък, 9 февруари 2024 г. в Детройт. (AP Photo/Carlos Osorio, File)

„Ти си лош в работата си“, се чу да казва фен на видеото.

Уивър даде знак на разпоредителите да махнат вентилатора. Мъжът казал на един разпоредител, че Уивър го е „заплашил“. Генералният мениджър на Пистънс отказа да коментира инцидента, според Асошиейтед прес.

Джефри Калоуей, притежател на сезонен билет от Детройт, разказа за инцидента в интервю за АП.

„Човекът, който беше в инцидента, с екипа на Ред Уингс, се приближи и сочеше таблото по-рано в мача“, каза Калоуей. „Трой Уивър просто сви рамене и каза „ОК“ и човекът се върна на мястото си.

Гардът на Детройт Пистънс Кейд Кънингам, №2, пасове по време на първото полувреме на баскетболен мач от НБА срещу Далас Маверикс в събота, 9 март 2024 г., в Детройт. (AP Photo/Carlos Osorio)

„Когато (Jalen) Duren беше изгонен (в средата на четвъртата четвърт) , човекът се върна и му каза, че е ужасен в работата си. След това Трой Уивър казваше на фена, че трябва да си тръгне и тогава дойдоха разпоредители или охрана."

Охранителите по-късно придружиха фена от мястото му.

Пистънс поставиха рекорд по-рано през годината с 28 последователни загуби. Те имат 10 победи този сезон.

Главният треньор на Детройт Пистънс Монти Уилямс гледа отстрани по време на първото полувреме на баскетболен мач от НБА срещу Далас Маверикс в събота, 9 март 2024 г. в Детройт. (AP Photo/Carlos Osorio)

Ако Пистънс не успеят да постигнат поне 16 победи този сезон, това ще бъде най-лошата година за тях в историята на франчайза. Детройт беше 16-66 през сезон 1979-80 и спечели само 17 мача миналата година.

Асошиейтед прес допринесе за този доклад.

Следвайте Fox News Digital's и се абонирайте за.