Герои, нули от победата на Jets над Texans: Breece Hall продължи да се движи в атака
New York Post | 2023-12-11 | 07:22:21

Heroes, нули и пълният блиц от победата на Jets с 30-6 над Texans в неделя:

Герой

Само Зак Уилсън беше играл по този начин през целия сезон. Той завърши 27 от 36 подавания за 301 ярда, два тъчдауна и нула прихващания, записвайки едва третата игра на 300 ярда в кариерата си.

Той организира удара на Джетс с три тъчдауна през третата четвърт – нещо, което не бяха правили през целия сезон – и клиниката им от 30 точки през последните 30 минути.

Уилсън направи хвърляния от джоба и докато бягаше. Беше почти безупречно представяне, с изключение на неговия провал през третата четвърт.

Нула

Нападението на тексасците включваше кандидат за MVP като куотърбек, който също се удвои като лидер в НФЛ по пасове.

Те надхвърлиха 30 точки четири пъти.

вижте също

Аарон Роджърс гледа от страничната линия по време на победата на Джетс над Тексас на 10 декември 2023 г.

Набелязаната дата за завръщане на Арън Роджърс се очертава, докато Джетс остават математически живи

Но Джетс направиха Си Джей Страуд да изглежда като новобранец, който все още трупа опит.

Той поведе един тъчдаун в края на третата четвърт, но като цяло завърши 10 от 23 подавания за 91 ярда, преди да напусне през четвъртата четвърт, докато беше оценен за сътресение.

Невъзпят герой

Брийс Хол не се измъкна точно от бързия си спад (10 носещи удара, 40 ярда), но най-добрите му за сезона 88 приемащи ярда — плюс тъчдаун — при осем уловки помогнаха на Джетс да изостават зад Гарет Уилсън.

Той отново служи като опция за проверка на Зак Уилсън, като дори прекъсна някои дълги печалби с ярдове след улова.

Разочарованието на Хол започна да се проявява през последните седмици, с липсата на експлозивни игри и трудности в атаката.

Това изпълнение, поне по някакъв начин, трябва да служи като облекчение.

Статистика за деня

3 пъти в 32-ата кариера на Зак Уилсън Джетс са отбелязали 30 точки след поражението с 30-6 от тексасците в неделя.

Това беше и третият път, в който той надхвърля 300 ярда в кариерата си.

Цитат на деня

„Второ полувреме, мислех, че Зак вероятно изигра най-добрия мач в кариерата си. … Той беше там и се забавляваше добре и направи така, че да се случат много неща, които не бяха там.“