Гневни фенове на Лил се опитват да нахлуят на терена, за да се изправят срещу Еми Мартинез - `Най-мразеният аржентинец във Франция`
The Mirror | 2024-04-18 | 19:35:04

Вратата на Еми Мартинез беше щурмувана от разярени фенове на Лил, готови да АТАКУВАТ звездата на Астън Вила със стюарди, принудени да се намесят

Бившият вратар на Арсенал бе включен в състава на Вила за решаващия им двубой в Лига Европа с френския отбор в четвъртък. Вратарят не е най-популярната фигура във Франция след лудориите си, след като помогна на Аржентина за Световното първенство през 2022 г. в Катар.

И феновете на Лил направиха мислите си напълно ясни от самото начало. Когато играчите излязоха за начален удар, Мартинес се затича към вратата си.

Феновете можеха да се видят да тичат към терена, като някои бяха спрени от стюардите. Те не успяха да излязат на терена, но неприятната вечер на Мартинес стана още по-трудна.

Всяко негово докосване беше силно освирквано от домакинската подкрепа, докато Вила след това загуби с 1-0 след удар на Юсуф Язичи клиничен завършек.

Мартинес също получи жълт картон малко преди почивката след забавяне на гол-удар. Преди това аржентинският вратар беше обявен за „най-мразения аржентинец във Франция“ заради действията си след победата на нацията му на Световното първенство.

Ще има още, което да следваме в тази извънредна новина и ще ви предоставим най-новите актуализации, снимки и видеоклипове възможно най-скоро.

Моля, разгледайте тази развиваща се история.

Следвайте ни на , , , или посетете началната страница.