Хари Кейн използва вътрешното разочарование, за да подхранва кандидатурата на Байерн за Шампионската лига
Breaking News | 2024-04-10 | 18:11:19

Хари Кейн казва, че горчивият хап от обречената защита на титлата на Байерн Мюнхен в Бундеслигата и перспективата за финал на Уембли подхранва желанието му за слава в Шампионската лига.

Бившата звезда на Тотнъм Кейн се завърна да преследва познатите си врагове Арсенал, като реализира дузпа от първото полувреме във вълнуващия първи мач от четвъртфиналите във вторник вечерта, който завърши примамливо при 2-2.

Поредицата на Байерн от 11 сезона тъй като германският шампион може да приключи преди реванша с "артилеристите" следващата седмица, тъй като непобеденият лидер Байер Леверкузен има 16 точки преднина и само 18 остават да играят.

Страхотно представяне отзад напред. Само полувреме в равенството. Нямам търпение за следващата седмица в Мюнхен с нашите фенове и специална атмосфера.