Хари Магуайър иска Манчестър Юнайтед да бъдат по-агресивни, за да постигнат амбициите си
Breaking News | 2023-12-03 | 17:35:05

Хари Магуайър предупреди Манчестър Юнайтед, че трябва да бъдат по-агресивни, ако искат да постигнат амбициите си за сезона.

Ерик тен. Хората на Хаг загубиха с 1-0 в Нюкасъл в събота вечерта – третата им поредна загуба във всички състезания срещу свраките – и определено бяха втори най-добри, докато почти не грабнаха точка, която наистина не заслужаваха, на фона на късно рали.

Английският защитник Магуайър, който беше един от по-добрите им играчи през нощта, призна това след разочароващото представяне и призова за реакция срещу Челси на Олд Трафорд в сряда вечерта.

Той каза пред официалния уебсайт на клуба: „Знаем, че трябва да се справим по-добре, трябва да играем по-добре, отборът трябва да се представи по-добре.

Вижте тази публикация на Instagram

Публикация, споделена от Манчестър Юнайтед (@manchesterunited)

„Трябва да играем с много повече интензивност и темпо. Трябва да печелим повече дуели – чувствам, че през първото полувреме загубихме твърде много дуели. На всеки 50-50 ни побеждаваха.

„Имаме за да бъдем агресивни, трябва да играем отпред, трябва да играем с голямо темпо и просто не го направихме достатъчно добре тази вечер.”

55-ата минута на Антъни Гордън удар в крайна сметка реши мача на Сейнт Джеймс Парк, въпреки че Кийрън Трипиър по-рано уцели напречната греда с прекрасен пряк свободен удар.

Гостите си помислиха, че са стигнали до равенство след смъртта, когато ударът на резервата Антони беше неволно отклонен в мрежата на свраките от Магуайър, но той беше в засада и флагчето се вдигна бързо, за да попари надеждите им.

Вижте тази публикация в Instagram

Магуайър, който игра както в победата с 3-0 срещу Евертън миналия уикенд, така и в 3- 3 жребий на Шампионска лига в Галатасарай, каза: "Момчетата са разочаровани. Не мисля, че играхме на нашето ниво.

"Беше трудна седмица – три мача като гост за шест дни – но ние не Не използвай това като извинение. Не играхме достатъчно добре, особено през първото полувреме.

„През второто полувреме се развихме в играта и може би можехме да вземем точката. голям натиск върху тях през последните 10 или 15 минути, но това не беше достатъчно и в крайна сметка трябва да кажете, че Нюкасъл го заслужаваше.

„Ние им позволихме да влязат в нашето поле твърде лесно, така че това е нещо, върху което трябва да работим – всички ние като екип.“