Хари Магуайър призовава за „голяма реакция“, след като Манчестър Юнайтед беше шокиран от късна загуба от Фулъм
Breaking News | 2024-02-25 | 14:33:04

Хари Магуайър призова за „голяма реакция“, след като Манчестър Юнайтед беше шокиран от късен победител от Фулъм на Олд Трафорд.

Алекс Иуоби отбеляза в седмата минута на добавеното време, когато Фулъм измъкна победата с 2-1 във Висшата лига в събота, след като изглеждаше, че Магуайър е спасил точка за домакините.

Фулъм доминираше през по-голямата част от надпреварата и заслужено поведе чрез попадението на Калвин Беси в 65-ата минута, но Юнайтед направи силен завършек.

Магуайър изравни, когато се нахвърли след отбита топка в 89-ата минута и хората на Ерик Тен Хаг сами настояваха за късен клинч, когато бяха хванати на почивката и Иуоби ги довърши.

Поражението сложи край на серията от четири победи на Юнайтед в лигата и помрачи надеждите им да достигнат най-добрите четири.

Юнайтед се завръщат в игра, когато гостуват на Нотингам Форест за ФА Къп в сряда, преди да се изправят срещу съперника си Манчестър Сити следващия уикенд.

„Знаем, че ще ще бъде труден мач в средата на седмицата“, каза защитникът Магуайър пред MUTV. „Нашият пълен фокус е върху това. Трябва да се възстановим.