Харви Барнс при дубъла, когато Нюкасъл отвърна на удара, за да победи Уест Хям в трилър
Breaking News | 2024-03-30 | 17:24:07

Харви Барнс влезе от резервната скамейка, за да уволни Нюкасъл до забележителна победа във Висшата лига над Уест Хем, докато те се бориха с два гола по-малко, за да грабнат точките.

Свраките, които поведоха след дузпа от шестата минута на Александър Исак, изоставаха с 3-1 само 13 минути преди края, след като Майкъл Антъни, Мохамед Кудус и Джарод Боуен поразиха в изпълнена с инциденти битка по време който рефер Роб Джоунс беше в центъра на действието през цялото време.

Въпреки това, втора дузпа на Исак намали изоставането, преди Барнс да изравни със седем оставащи минути, за да постави финал на трибуната, по време на който той осигури 4-3 победи със зашеметяващ гол в 90-ата минута, преди Антъни Гордън да бъде изгонен за второ нарушение, за което може да се направи жълт картон.