Heroes, нули от победата на 49ers над Lions: Christian McCaffrey даде тон
New York Post | 2024-01-29 | 08:55:08

Heroes, нули от победата на 49ers’ NFC Championship над Lions.

Герой

Брок Пърди направи 20-за-31, подавайки за 267 ярда, тъчдаун и едно прихващане.

Но той също даде принос на земя с пет пренасяния за 48 ярда, включително 21-ярдов скамбъл при финалния удар на 49ers.

Невъзпят герой

вижте също

Eminem

Еминем обръща фенове на 49ers по време на мач на NFC Championship

Кристиан Маккафри беше стабилен и продуктивен, пускайки топката 20 пъти за 90 ярда и два гола, средно 4,5 ярда на пренасяне.

Неговото бягане от 25 ярда през четвъртата четвърт постави на Илайджа Мичъл резултата, който се оказа печеливш в играта.

Нула

Това беше тежко за треньора на Лъвовете Дан Кембъл, който имаше два неуспеха при четвърти удар, по-специално като избра да не ритне гол от игра, за да изравни резултата през четвъртата четвърт.

Другият се стремеше към това на четвърти и 2 от 28-ярдовата линия на 49-те в третия.

Сан Франциско беше в крайната зона пет игри по-късно, за да намали преднината на Детройт.

Номер, който трябва да знаете

5: Последователни притежания, Сан Франциско вкара гол, за да започне второто полувреме, като даде старт на завръщането след изоставане с 24-7 на полувремето.