Heroes, нули от загубата на Giants от Saints: Adoree’ Jackson беше в най-лошия си вид
New York Post | 2023-12-18 | 06:55:33

Hero, нула и пълен блиц от 24-6 загуба на Giants от Saints в неделя.

Герой

Куотърбекът на Сейнтс Дерек Кар завърши 23 от 28 подавания за 218 ярда с три TD, без проигравания и рейтинг на подаването от 134,8.

Той беше голяма част от Ню Орлиънс, като 6 от 12 се движеха към трети надолу и поддържаше задвижванията живи, особено през второто полувреме.

Невъзпят герой

Рънингбекът на Светците Алвин Камара направи общо 110 ярда в атака, водейки отбора с 66 ярда при 16 удара и пет приема за 44 ярда.

Той не беше доминиращ, но поддържаше веригите в движение за Светците и разби защитата на Джайънтс с няколко големи бягания.

Нула

Корнербекът на Джайънтс Adoree’ Jackson изигра може би най-лошия си мач с отбора, като се отказа от няколко съкрушителни отигравания, най-лошото от които беше завършване на Кар от 16 ярда на A.T. Пери на трети и 16 в четвъртата четвърт.

Това преобразуване доведе до последния TD на Ню Орлиънс за преднина от 24-6.

Той имаше скъпо наказание за задържане на трето и 7, което запази жив първия удар на светците от второто полувреме и завърши с TD и преднина от 14-6 по това време.

Ключова статистика

12,5 процента, степента на успеваемост на Giants при конверсии на трета надолу, което прави само 2 от 16, което беше разликата в играта.

Цитат на деня:

„Имахме много увереност, влизайки в тази игра, така че да върви така, както вървеше, определено е разочароващо. На полувремето резултатът беше 7-6. Имахме всичко пред себе си. И те излязоха и ни набиха задника през второто полувреме. Просто неприемливо.“