Хилъри Клинтън е тролирана, след като изпрати насмешливо съобщение, за да поздрави „гаджето на Тейлър“, но не споменава Травис Келс по име след победата на Канзас Сити Чийфс в Супербоул
Снимка: dailymail.co.uk
Daily Mail | 2024-02-12 | 17:12:12

Хилари Клинтън беше посрещнат с негативна реакция онлайн, след като поздрави „гаджето на Тейлър Суифт“ за драматичната му победа в Super Bowl. Kelce, който излиза с поп звездата, е на снимката да празнува с трофея Vince Lombardi след победата над San Francisco 49ers в Super Bowl LVIII на Allegiant Stadium в Лас Вегас в неделя вечер

Тейлър Суифт целува Травис Келс, след като Канзас Сити Чийфс спечелиха Супербоул LVIII срещу Сан Франциско 49ърс

76-годишният демократ отиде на X снощи, за да отпразнува завръщането на Травис Келс и Канзас Сити Чийфс -следващи шампиони на Super Bowl - все още не успяха да се обърнат към играча с името му

Фразата „гаджето на Тейлър“ набра популярност през миналия футболен сезон след Суифт и Kelce разгласиха публично връзката си и поп звездата започна редовно да посещава мачовете му.

Swifties, термин, използван за описание на феновете на певеца, които преди това нямаха интересът към NFL започна да се настройва към игрите на Chiefs в опит да хвърли поглед на своя идол на трибуните.

Много новооткрити футболни фенове започнаха да спортуват Фланелка с номер 87 на Kelce и споделяне на аплодисментите „Go Taylor's Boyfriend“ онлайн.

Въпреки че слоганът е използван през целия сезон и е прегърнат от феновете на Swiftie, използването на фразата от бившия държавен секретар стана вирусно - натрупа повече от 10 милиона гласове - и предизвика възмущение в социалните медии.

„Той има име“, потребителят @ahmadsmohibi отговори на туита.

Потребителят @sshaf91 добави: „Не мога да повярвам, че този туит е истински.“

Друг потребител, @vancemurphy, каза на Клинтън: „Не бихте могли да измислите ламерски туит, ако опитахте."

„Не го направихте дори да му покаже достатъчно уважение, за да използва истинското му име? написа @AutismCapital.

„Защо бихте го обективирали като „гаджето на Тейлър“? Той има име: Травис, повтори @AKorybko. „Моля, отговорете, съпруга на Бил Клинтън, прословутата измамница.“

Но съобщението разстрои феновете на NFL, които твърдяха, че Клинтън, самопровъзгласила се за феминистка, „обективизира“ 34-годишния тесен край с „изключително неуважителното“ изкопаване

Няколко потребители се подиграха на брака на Клинтън с бившия президент, като един дори спомена аферата му с тогавашния стажант Моника Люински .

Потребителят на X @Lisa_from_SoCal каза: „Хей, жената на Бил, хареса ли ти играта?“

„Приятелката на Бил, Моника, каза същото...“ повтори @Im_UrHuklberry.

Други се прицелиха директно в политическата й кариера, подчертавайки неуспешната й кандидатура за президент срещу Доналд Тръмп.

„Спомнете си, когато загубихте изборите през 2016 г. Това беше страхотно“, каза @TheRightGuy101.

„Колко имейла изтрихте заради тази нагласена игра?“ @Alphafox78 отговори.

Някои консерватори дори твърдяха, че туитът на Клинтън е доказателство, че Суифт и растящата й популярност, дължаща се на лъскавата й нова връзка с Келси, е „демократичен трик“ за опит за обръщане гласоподавателите далеч от подкрепата на Тръмп.

„Те буквално ви го натриват в лицата хора. Всичко това е психика“, каза @Rightanglenews. „И кралицата на психолозите ви го казва в очите.“

„Кажете ми, че това не е най-големият психотерапевт някога“, написа @SteveLovesAmmo.

'Всичко е фалшиво, ако още не сте разбрали. Всяка една част от него е игра, предназначена да манипулира и контролира, повтори @Lukealexxander.

Потребителят @TOPDOGE007 каза: „Поздравления за Травис и неговата фалшива приятелка Тейлър. Никой от нас не се заблуждава от психическата операция. Тя е ужасен човек.“

Приятелката на поп звездата на Kelce Тейлър Суифт, придружена от приятелите си Айс Спайс и Блейк Лайвли, гледаха мача от семейния апартамент за 1 милион долара на стадион Allegiant в Лас Вегас

Тейлър Суифт и нейните приятели празнуваха заедно с Дона Келче и останалата част от семейството Келси на стадион Allegiant

Келси прегръща Суифт, докато двойката празнува неговата победа в Super Bowl

Ice Spice, Ashley Avignone, Jason Kelce (в центъра, втори ред) , Taylor Swift и Blake Lively се виждат по време на Super Bowl LIII. Междувременно Дона Келче седи до сина си Джейсън

Двойката беше забелязана да празнува победата в Super Bowl от тайт енд в нощен клуб във Вегас

Травис Келс и Тейлър Суифт целунаха нейния син „Любовна история“ на афтърпартито за победата на Chiefs

The Chiefs снощи станаха първият гръб до гръб Победители в Super Bowl за 19 години с победа с 25-22 продължения над 49ers в Лас Вегас.

Необходим гол от полето, за да удължите играта или тъчдаун до победа, Mahomes организира стремежа за победа в мача, за да завърши играта с пас за тъчдаун към Mecole Hardman Jr.

49ers водеха с три в продълженията, след като избраха филдгол, за да продължат с 22-19, но не успяха да постигнат решаващата спирка.

Това беше вторият път в историята на NFL Super Bowl отиде в продължения и първият мач след сезона беше решен съгласно новите правила за продължения на лигата.

Единствените точки през първата четвърт дойдоха от кикъра Джейк Муди, който влезе в историята на Super Bowl с най-дългия гол от игра от 55 ярда.

Катастрофа сполетя защитника на 49ers Дре Грийнлоу в началото на втората четвърт, когато падна с подозираше нараняване на Ахил, докато тичаше на терена, и веднага беше изключен от играта.

Но не след дълго специална трикова игра доведе до първия тъчдаун на играта, като Пърди подаде през полето към широкия ресивър Джауан Дженингс, преди да хвърли пас към Кристиан Маккафри, който изтича до крайната зона недокоснат.

49ers ограничи Kelce само до едно докосване за един ярд през първото полувреме и уволни Mahomes два пъти, като 49ers водеха с 10-3 на полувремето.

Канзас Сити Чийфс станаха първите последователни победители от Супербоул от 19 години. Kelce е на снимката да празнува с трофея си след победата на отбора в продълженията

Тайт ендът на Канзас Сити Чийфс Травис Келс (87) бяга след улов срещу защитника на Канзас Сити Чийфс Чамари Конър (27) по време на второто полувреме на Super Bowl в неделя

Куотърбекът на Chiefs Патрик Махоумс (в центъра) води късен разговор с отбора на Канзас Сити, а Келце стоеше до него

Сред тълпата от хора Mahomes и Kelce се намериха един друг и празнуваха с прегръдка на терена

Patrick Mahomes намери Mecole Hardman отворен за тъчдаун в OT, за да спечели трета Супербоул в пет сезона за Chiefs

Когато играта се поднови, кикърът на Chiefs Харисън Бъткър счупи рекорда на Moody's Super Bowl с гол от 57 ярда, преди грешка с пипер да даде Шефовете имат огромен шанс за първия си тъчдаун.

Mahomes намери Маркес Валдес-Скантлинг с 16-ярдов пас за тъчдаун, за да поведе за първи път в мача в края на третата четвърт .

Въпреки това 49-те отвърнаха на удара – като този път Пърди намери Дженингс, за да отбележи собствен тъчдаун – но бонус точката беше блокирана, давайки на 49-те три- точка преднина след 11 минути преди края.

Гол от полето на Бъткър изравни мача още веднъж, преди Муди да отвърне на удара, за да даде преднина на 49ers отново с по-малко от остават две минути.

Въпреки това Бъткър завърши редовното време с гол от игра шест секунди до края, за да изравни мача 19-19.

Източник: dailymail.co.uk