Играта е спряна след проблеми на трибуните по време на двубоя за Уест Бромич срещу Уулвс ФА Къп
Breaking News | 2024-01-28 | 17:00:48

Играта е спряна след проблеми, избухнали на трибуните по време на дербито на Уест Бромич за ФА Къп срещу Уулвс в Хоторнс.

The Hawthorns спирането дойде малко след като Матеус Куня отбеляза, за да даде аванс от 2-0 на Вълците над съперниците им от Черната страна в 78-ата минута. безпокойството се разви, докато играчите бяха изведени от терена.

Изглежда имаше много блъскане и блъскане на трибуната.

Някои играчи на Уест Бромич бяха загрижени за членовете на семейството, седнали наблизо, и отидоха на трибуната, за да извадят децата си.

Реферът Томас Брамал в крайна сметка върна играчите от двата отбора обратно в съблекалните.

По-рано имаше проблеми в други части на терена.

В зоната за гости бяха хвърлени сигнални ракети, след като Уулвс откриха резултата през първото полувреме и също бяха хвърлени предмети по Уулвс ' Томи Дойл, докато се подготвяше да изпълни корнер.

Играта в крайна сметка беше подновена след закъснение от над половин час с оставащи малко над 12 минути игра.