Индианаполис Колтс грабна победа в продължението срещу Тенеси Тайтанс
Breaking News | 2023-12-04 | 14:04:04

Гарднър Миншу хвърли пас за тъчдаун на Майкъл Питман с по-малко от три минути до края на продължението, докато Индианаполис Колтс победиха Тенеси Тайтанс с 31-28 за четвъртата си поредна победа.

Колтс трябваше да отбележат тъчдаун, за да спечелят, след като Ник Фолк отбеляза гол от 46 ярда, за да изведе Титаните с 28-25 напред след четири минути, 19 секунди до края на часовника.

Minshew поведе своята страна на терена в удар от 71 ярда, седем игри, който завърши с пас от четири ярда към Pittman. Colts вече имат рекорд 7-5 и остават в плейофната надпревара в AFC.

Тези Cardiac Colts спечелиха 4 подред. pic.twitter.com/QdHjKz8gR8

— Индианаполис Колтс (@Colts) 3 декември 2023 г.

Денвър Бронкос пострада удар в опитите им да стигнат до следсезона, тъй като тяхната серия от пет победи приключи срещу Хюстън Тексас.

Нико Колинс имаше рекорд в кариерата си от 191 ярда, включително четвърта четвърт тъчдаун и Джими Уорд пресече Ръсел Уилсън в крайната зона с девет оставащи секунди, за да гарантира, че тексасците удържат победата с 22-17.

Жалка кампания за New England Patriots достигна ново дъно, докато бяха изключени два пъти в сезон за първи път в историята на франчайза, като два гола от полето на Камерън Дикър донесоха победата на Лос Анджелис Чарджърс с 6-0.

В Ню Орлиънс беше различна история, тъй като Детройт Лайънс победи Светците с 33-28, за да подобри до 9-3, най-добрият им рекорд след 12 мача от 1962 г. насам.

Младите момче си тръгна днес‼️@Samlaportapic.twitter.com/75M6jZgnVH

— Детройт Лайънс (@Лъвове) 3 декември 2023 г.

Сам ЛаПорта се радва на върхове в кариерата си от девет уловени удара за 140 ярда, включително ранен тъчдаун, докато Светците загубиха куотърбека Дерек Кар заради контузия през четвъртата четвърт, след като той стана жертва на наказан удар от Брус Ървин.

Дезмънд Ридър хвърли пас за тъчдаун от 20 ярда на MyCole Pruitt, докато Atlanta Falcons победиха New York Jets с 13-8, докато Arizona Cardinals победиха Pittsburgh Steelers с 24-10 за едва третата си победа за сезона в отложено заради времето състезание.

Тайрийк Хил улови два паса за тъчдаун, първият от 78 ярда, докато Маями Долфинс победиха Вашингтон Командърс с 45-15, за да подобрят до 9-3 за първи път от 2001 г.

Филаделфия Ийгълс претърпяха първата си загуба от шест седмици, след като бяха унищожени от Сан Франциско 49ърс с 42-19.