Снимка: nypost.com
New York Post | 2024-02-09 | 05:01:03

Останани след сключването на няколко сделки преди крайния срок за търговия в НБА, Нетс играха с нажежения Кливланд само с девет играчи.

И този екипаж от скелети издъхна.

Бруклин беше победен със 118-95 пред публика от 17 304 в Barclays Center, изчерпвайки се през третата четвърт, тъй като мачът им се измъкна.

Мрежите (20-31) губеха само с осем на паузата, но излязоха от почивката и изкашляха първите 21 точки без отговор от второто полувреме.

Дориан Фини-Смит (изкълчване на ляв глезен), Кам Джонсън (стягане на левия адуктор), Дей'Рон Шарп (хиперекстензия на лявото коляно), Лони Уокър (стягане на лявото подколенно сухожилие) и Дарик Уайтхед (реакция на стрес на пищяла) бяха всички контузени .

Следете всички баскетболни шумове в Бруклин

Регистрирайте се за Inside the Nets от Brian Lewis, изключително в Sports+.

Благодаря ви

напишете своя емайл адрес

Щраквайки по-горе, вие се съгласявате с Условията за ползване и Политика за поверителност.

Насладете се на този ексклузивен бюлетин на Post Sports+!

Нетс размениха Спенсър Динуиди и Ройс О’Нийл и се отказаха от Хари Джайлс, както и от новодошлите Тад Йънг и Джордан Гудуин, казаха източници на Post.

Новодошлите Денис Шродер и Кейта Бейтс-Диоп все още не бяха налични.

Шрьодер, най-популярното име, гледаше в улични дрехи. Той видя грозен, Нетс изоставаха с цели 31.

Микал Бриджис имаше 26 точки, но не получи голяма помощ от изтъркания си отбор.

Донован Мичъл поведе петима Cavs с двуцифрен резултат с най-висок резултат от мача 27.

Източник: nypost.com