ИЗВЪРШВАЩИ НОВИНИ Манчестър Юнайтед и Англия се сблъскаха с ОЩЕ ЕДНА тревога за контузии, след като Хари Магуайър беше изпратен за преглед, след като централният защитник беше заменен контузен при загубата на Англия с 1-0 от Бразилия
Daily Mail | 2024-03-24 | 22:01:19

Въпреки първоначалното решение на Гарет Саутгейт да замени Магуайър, заедно с Бен Чилуел, като предпазна мярка, звездата на Манчестър Юнайтед беше отстранен от приятелския мач срещу Белгия във вторник.

Новините ще оставят мениджъра на Юнайтед Ерик тен Хаг разтревожен, особено с предстоящите важни мачове, като се започне с гостуването на Брентфорд във Висшата лига в събота.

Манчестър Юнайтед получи нова контузия, след като Хари Магуайър излезе в 67-ата минута за сблъсъка на Англия с Бразилия

Бранителят беше изпратен на скенер и е сега е отстранен от мача с Белгия

Това е още една уплаха от контузия за Ерик Тен Хаг, чиято страна е измъчвана от отсъстващи този сезон

Вашият браузър не поддържа iframes.

Неотдавнашната поява на Магуайър за клуб или кънтри беше помрачена от ранното му напускане след само 67 минути, отбелязвайки първия му старт от 24 февруари.

Неговото отсъствие допълнително увеличава проблемите на Юнайтед в отбраната, тъй като вече липсват играчи като Люк Шоу, Лисандро Мартинез и Тирел Маласия.

Магуайър едва наскоро се завърна от контузия в слабините, която го извади от игра за пет мача по Коледа.

В допълнение към Магуайър, Англия също е изправена пред притеснения относно Уокър.

Десният защитник на Манчестър Сити премина преглед, след като получи проблем с подколянното сухожилие през първите 20 минути срещу Бразилия и излезе, за да бъде заменен от Езри Конса от Астън Вила .

Букайо Сака, Хари Кейн, Трент Александър-Арнолд и Джак Грийлиш отсъстват от отбора на Англия

Но като по-положителни новини, Коул Палмър от Челси вече е на разположение за сблъсъка с Белгия

Джордан Хендерсън също е на разположение за мача във вторник, подсилвайки намаления състав

Гарет Саутгейт страната се изправя срещу Белгия във вторник в последния си мач преди Еврото през лятото

Поражението с 1-0 също стана свидетел на забележителни отсъстващи като Букайо Сака, Джак Грийлиш и Трент Александър-Арнолд, докато Хари Кейн сега е на лечение в Байерн Мюнхен за проблем с глезена след гледане на мача отстрани.

Въпреки това, опциите на Англия за предстоящият мач срещу Белгия може да бъде подсилен от завръщането на Джордан Хендерсън и Коул Палмър, като и двамата са отново в тренировки от събота.

Бразилия си осигури победа срещу Англия с единствения гол в мача, който вкара супер-изкачващият Ендрик.