Жоао Феликс потопи родителския клуб Атлетико Мадрид, докато Барселона се класира на трето място
Breaking News | 2023-12-04 | 14:05:04

Жоао Феликс отмени своя родителски клуб, след като завърши през първото полувреме от португалския национал, спечели на Барселона победа с 1-0 над Атлетико Мадрид на олимпийския стадион Луис Компани.

Феликс вдигна топката над вратаря Ян Облак по ловък начин в 28-ата минута, когато хората на Шави изместиха Атлетико на трето място в таблицата на Ла Лига, с четири точки разлика от лидера Реал Мадрид и втория Жирона

Севиля беше държан 1-1 у дома от Виляреал, Ектор Белерин получи червен картон в 27-ата минута на нулевото равенство на Реал Бетис срещу Алмерия, а Майорка и Алавес също завършиха празно.