Как да гледате Thursday Night Football Jets-Browns на Prime Video: време, стрийминг
New York Post | 2023-12-28 | 23:11:50

Въпреки че Ню Йорк Джетс са окончателно извън плейофите на НФЛ този сезон, резултатът от последния финален Четвъртък вечер Футбол срещу Кливланд Браунс може повлияе на картината на плейофите.

10-5 Браунс са в позиция да осигурят своето второ място в плейофите от 2002 г. насам с победа или равенство тази вечер, благодарение отчасти на неотдавнашното възраждане на QB (и бивш резервен играч на Ню Йорк Джетс) Джо Флако.

Флако не е започвал всеки мач след контузията в рамото на титуляра Дешон Уотсън през седмица 10, но той ще започне своя пети пореден мач тази вечер. След загуба от седмица 13, Флако изведе Браунс до три поредни победи, включително победа на Бъдни вечер срещу Хюстън Тексас.

Джетс също влизат в мача тази вечер с резервен куотърбек и победа през Седмица 16. Тревър Сиемиан ще получи още един шанс за QB, докато Зак Уилсън все още е извън игра с мозъчно сътресение.

В игра, която трябваше да подчертае QB мач между Уотсън и Арън Роджърс, ще видим различен, който доказва, че 2023 г. наистина е годината на НФЛ на резервния куотърбек.

Готови ли сте да се включите в последния TNF за сезона? Ето всичко, което трябва да знаете, от това къде да предавате поточно до кога започва играта.

Как да гледате Четвъртък вечер Футбол:

Футболният мач в четвъртък вечер се излъчва изключително по Prime Video за членове на Amazon Prime. След като имате абонамент, можете да предавате поточно TNF с помощта на приложението Prime Video на някое от стотиците поддържани устройства на Amazon, които варират от смарт телевизори до устройства за поточно предаване като Fire TV и таблети.

След като отворите играта, можете да гледате допълнителни емисии със статистически данни на екрана, прогнози и други с помощта на новите функции на AI на Amazon.

Как да се регистрирате в Amazon Prime:

Ако все още не сте член на Amazon Prime, ще трябва да се регистрирате преди началото на играта тази вечер.

За щастие е лесно да започнете и отнема само няколко минути. Преминете към Amazon, изберете плана за плащане, който най-добре отговаря на вашите нужди – плановете струват $15/месец или $139/година, но може да отговаряте на изискванията за членство с отстъпка като Prime Student – ​​и въведете данните си за плащане.

Вижте, казахме ви, че е лесно! Ще бъдете готови за поточно предаване за нула време.

В допълнение към Prime Video ще получите безплатна двудневна доставка и ексклузивен достъп до отстъпки като действащите в момента оферти за Prime Video Channels.

Ако искате само Prime Video без всички други предимства на Prime, се предлага самостоятелен абонамент за стрийминг за $9/месец.

регистрирайте се за основно видео

Мога ли да гледам Четвъртък вечер Футбол безплатно?

Да! Ако се регистрирате за нов акаунт в Amazon Prime, за да гледате мача, ще получите всичко, което Prime може да предложи безплатно за 30 дни, включително футбол в четвъртък вечер.

В колко часа започва мачът Джетс срещу Браунс?

Началният мач за Джетс срещу Браунс е в 20:15 ч. ET на Prime Video, с отразяване преди мача от 19:00 ч. ET.

Къде се играе мачът Джетс срещу Браунс?

Ню Йорк Джетс се отправят към средния запад, за да се изправят срещу Браунс на стадион „Кливланд Браунс“ в Кливланд, Охайо.

Ако се окажете в Охайо и искате билети за мача в последния момент, местата все още са налични на Vivid Seats.

Разгледайте секцията Пазаруване на New York Post за повече съдържание.