Как Никс откраднаха победа от Сиксърс и оставиха всички да се чудят как се случи това
New York Post | 2024-04-23 | 14:03:48

Не се случва често да виждате отбор да отбелязва осем точки за 21 секунди. Още по-рядко се случва в плейофен мач, с по-малко от минута до края, срещу отбор, който е загубил по-малко от 10 мача със своята достойна за MVP суперзвезда в състава.

Но всеки, който има достатъчно късмет да хване последната минута от невероятната, зашеметяваща победа на Никс със 104-101 над Сиксърс в мач 2 в понеделник в MSG, знае какво е видял, че вероятно няма да види отново.

За всички, които все още се опитват да обработят чудото на обръчите, нека да разгледаме как Никс откраднаха мач, който телевизионните оператори на TNT почти предполагаха, че върви по пътя на Фили, докато не го направи.

Остават 47,1 секунди, 4-та четвърт: Кайл Лоури, който измъчваше Никс цяла нощ с бързите си ръце и подобни на Зелиг изяви, за да запази притежанията на Сиксърс живи, когато всичко изглеждаше загубено, пропуска втората от две наказателни удари. 76ers 101, Никс 96