Кара Делевин има небрежна фигура в анцуг и UGG ботуши, докато позира за селфита с фенове след последното си изпълнение в Cabaret

31-годишната Кара Делевин замени сценичния си костюм с удобен анцуг когато напусна лондонския театър Playhouse след последното си представление в Cabaret в събота

Въпреки че се представи на сцената два пъти този ден, Кара спря да позира за селфита с ентусиазирани фенове, които чакаха до вратата на сцената

Докато Кара вече си е изградила име в актьорския свят, като се появява във филми като Ана Каренина, Хартиени градове, Отряд самоубийци и Треска за лалета, Кабаре бележи нейния дебют в Уест Енд.

В ролята на певица от нощен клуб – станала известна от Лайза Минели във филмовата версия от 1972 г. – Кара следва стъпките на Оскар - номинираната Джеси Бъкли, която преди това е играла ролята.

Тя се появява заедно с носителя на наградата Оливие Люк Трейдауей - който играе ролята на Водещия в емблематичната пиеса.

Дуото ще свири три месеца от 11 март до 1 юни 2024 г.

Говорейки преди вълнуващия си нов престой, Кара каза: „Няма думи, които да обяснят вълнението, което трябва да се върна у дома, за да направя своя сценичен дебют в такава емблематична роля.

'Толкова съм вдъхновен от брилянтните актьори, които са играли Сали в минали продукции по света и в тази в Уест Енд. Нямам търпение да бъда част от този брилянтен актьорски състав и продукция.“

В четвъртък вечерта дългогодишната поддръжничка на Челси Кара си взе заслужена почивка от участие в гледайте как нейният любим отбор побеждава Манчестър Юнайтед с 4-3 на Стамфорд Бридж.

За да се стопли, Кара носеше синя шапка, както и бяло горнище с дълъг ръкав под нея синя риза за домашен екип, на гърба на която беше изписано нейното фамилно име.

Моделът завърши визията с чифт UGG ботуши и изстърга русите си кичури, оформяйки прекрасното си лице в кок

Актрисата взе върху героя, след като Ребека Луси Тейлър, известна още като Self Esteem, завърши своето представяне с мюзикъла Kander and Ebb - който се съсредоточава около ъндърграунд клубната сцена на Берлин между ерата на джаза и възхода на нацистка Германия (Кара на снимката в шоуто)

Британската звезда прекара първото полувреме на мача в ложата на собствениците, преди да се наслади на второто полувреме на място за £4000 в дугаута.

Напълно потопена във вълнуващата атмосфера, Кара вдигна своя синьо-бял шал над главата си и изкрещя отбора си към победата от страничната линия.

Сините си осигуриха зашеметяваща обратна победа над Манчестър Юнайтед в последния мач от Висшата лига на мачовете в средата на седмицата в четвъртък.

Man U изглеждаха така, сякаш държаха мача в свои ръце, като се върнаха от загуба с 2-0, за да водят с 3-2.

Но те изхвърлиха преднината, тъй като Коул Палмър отбеляза два пъти дълбоко в добавеното време, за да спечели на Челси победа с 4-3.

Последният гол на Палмър, неговия трети от мача, дойде, когато Челси изпълни къс корнер, като на английския играч беше дадено пространство да стреля и го направи, вкарвайки мрежа чрез отклоняване на Скот Мактоминей.

В четвъртък вечерта дългогодишната поддръжничка на Челси Кара си взе заслужена почивка, за да гледа как нейният любим отбор победи Манчестър Юнайтед с 4-3 на Стамфорд Бридж

Източник: dailymail.co.uk