Карлос Алкараз нападнат от пчели в дива сцена в Индиън Уелс
New York Post | 2024-03-14 | 01:01:34

Звездният тенисист Карлос Алкараз беше нападнат от пчели в сюрреалистична сцена в Индиън Уелс.

Алкарас и Александър Зверев бяха равенство 1-1 в първия сет на четвъртфинала на BNP Paribas Open, когато се случи атаката.

Внезапно Алкараз беше пренаселен, докато се нареждаше да сервира, и той трябваше да избяга от корта, за да избегне пчелите.

„Какво се случва тук?“ един говорител на Tennis Channel попита, тъй като съдията на стола каза, че мачът е прекъснат поради пчелите.

Пчелите започнаха да се роят из целия корт, а не само около Алкараз.

Бързият консенсус в социалните медии беше, че това е гранично безпрецедентно.

„Гледайки мача между @AlexZverev срещу @carlosalcaraz … има нападение от пчели на стадиона и мачът трябва да бъде спрян! Никога не съм виждал нещо подобно през моите 39 години тенис….невероятно!!!” туитира тенис легендата Борис Бекер.