Китчънър Рейнджърс губи пета поредна загуба, победен от Лондон Найтс
Global News | 2024-01-31 | 18:58:33

Борбите на Китчънър Рейнджърс през януари продължиха във вторник вечерта, след като загубиха с 4-0 от гостуващия Лондон Найтс на Ауд.

Рейнджърс имат загуби пет поредни мача, падайки на четвърто място в Западната конференция, тъй като Китчънър издържа най-дългата си поредица от загуби за сезона.

Нападателят на Лондон Найтс Оливър Бонк откри резултата, като успя да изостане само с едно зад Джаксън Парсънс шест минути след мача.

Вземете последните национални новини. Изпраща се на вашия имейл, всеки ден.

Рейнджърс играха напрегнато с лидерите на OHL напред, но колелата паднаха след 90 секунди до края на втория период, когато Денвър Баркли удвои предимството на Лондон.

Голове от третия период с любезното съдействие на Джейкъб Жулиен и Ландън Сим ще затвори резултата за Найтс.

Парсънс направи 21 спасявания в една загубена кауза, докато неговият колега Оуен Уилмор отклони 24 удара, за да запише победа с аутаут.

Рейнджърс бяха недостигнали срещу Лондон. Петима редовни играчи бяха аут с контузия, включително Матю Соп, Мичъл Мартин и Антонино Пуглиезе.

В допълнение, защитникът Матю Андоновски също не се обличаше, след като изтече наказанието му за три мача.

Очаква се той да се върне на активна служба в петък вечерта, когато Рейнджърс ще бъде домакин на Guelph Storm в последната част от Битката за магистрала 7.