Китчънър Рейнджърс се върна от дефицит от 2 гола, за да спечели победа в Норт Бей
Снимка: globalnews.ca
Global News | 2024-01-08 | 19:28:20

Кичънър Рейнджърс успяха да постигнат победа с 3-2 над Батальона в Норт Бей в неделя, за да затворят тяхното пътуване през уикенда.

Батальонът поведе с 2-0 през първите 20 минути след голове на Оуен ван Стеенсел и Антъни Романи, но пазачът на мрежата на Рейнджърс Тристан Малбеуф затвори вратата оттук.

Матю Соп и Трент Суик вкараха за Кичънър през първите седем минути и 14 секунди на втория период, за да изравнят бързо.

Вземете последните национални новини. Изпраща се на вашия имейл, всеки ден.

Така стояха нещата до средата на третия период, когато Джъстин Ботино вкара победния гол, за да донесе победата на Рейнджърс с 3-2.

В събота Рейнджърс изпусна три гола води в Съдбъри, тъй като Уулвс вкараха пет поредни гола, за да запишат победа със 7-5.

Карсън Рекопф се завърна в състава на Рейнджърс след престой с канадския юношески национален отбор с гръм и трясък, като записа три гола и асистенция в загубена кауза.

Отборът каза, че той е бил контузен в състезанието, но не разкри естеството на нараняването. Той не се съобрази в неделя в Норт Бей.

Отборът все още чака завръщането на Филип Месар от времето му със словашкия юношески национален отбор на световното за юноши, както и Мич Мартин, който продължава да да си проправи път от нараняване на таза.

Източник: globalnews.ca