Кливланд Браунс и Канзас Сити Чийфс постигнаха важни победи
Breaking News | 2023-12-18 | 16:49:04

Кливланд Браунс отбелязаха 13 точки през четвъртата четвърт, за да грабнат победа с 20-17 над Чикаго Беърс.

Двете страни бяха изравнени на 7 -7 на почивката след тайт ендове Коул Кмет и Дейвид Ньоку отбелязаха тъчдауни, но Мечките взеха преднина от 10 точки в четвъртата, след като Тремейн Едмъндс върна прихващане на 45 ярда за тъчдаун.

Но Браунс спасиха техният най-добър резултат до последно и два филдгола на Дъстин Хопкинс си партнираха с тъчдаун на Амари Купър, за да им донесат победата, като 38-годишният Джо Флако хвърли 374 ярда.

Шампионите на Super Bowl Kansas City Chiefs се завърнаха на победния път с победа с 27-17 над New England Patriots.

Ranning back Jerick McKinnon улови един пас за тъчдаун и хвърли друг на Rashee Rice, докато Патрик Махоумс хвърли 305 ярда, два резултата и две прихващания.

Бейкър Мейфийлд хвърли четири тъчдауна, докато Tampa Bay Buccaneers спечелиха с 34-20 победа над намиращите се във форма Green Bay Packers.

28-годишният куотърбек натрупа 381 ярда пасове през играта към четирима различни голмайстори, Дейвид Мур, Майк Еванс, Рачад Уайт и Ко Кифт, за да помогне за завършването на убедителна победа.

Рахийм Мостерт се втурна за два тъчдауна, докато Маями Долфинс разбиха Ню Йорк Джетс с 30-0.

31-годишният играч откри резултата в първата четвърт, но пораженията бяха нанесени през втората, когато той надбяга за дубъла си, след като резултатът от 60 ярда на Джейлън Уодъл вече беше дал здраво предимство на домакините и ги изкачи на второ място в AFC.

Ню Орлиънс Сейнтс вкара 17 точки през второто полувреме, за да си осигури победа с 24-6 над Ню Йорк Джайънтс.

Дерек Кар хвърли три тъчдауна, докато Светците поеха през втория период без отговор от страна на Джайънтс.

Каими Феърбейрн вкара продължения от игра, за да помогне на Хюстън Тексас да победят с 19-16 над Тенеси Тайтаните.

Каролина Пантърс вкараха два попадения от игра в последната четвърт, за да спечели едва втората си победа тази кампания с победа с 9-7 над Атланта Фалкънс.