Конър Галахър постигна победа в последната минута, докато Челси измъкна Лийдс за ФА Къп
Breaking News | 2024-02-28 | 00:50:34

Челси оцеля след страх от ФА Къп, тъй като Конър Галахър влезе от пейката, за да вкара победен гол в последната минута и да подпечата победа с 3-2 над Лийдс на Стамфорд Бридж.

Смяната прокара топката покрай вратаря на гостите Илан Меслиер, за да грабне това, което изглеждаше невероятно победа през голяма част от мача, никога повече от това, когато сините изостанаха в рамките на осем минути първият от двата гола на Матео Джоузеф.

Отборът на Маурисио Почетино се събра и изглеждаше, че е оставил лошия си старт зад себе си, когато първо Николас Джаксън, а след това Михайло Мудрик отбелязаха, за да ги пратят с 2-1 на почивката .