Ламар Джаксън на Рейвънс блъсна каската от разочарование след късно прихващане
Снимка: foxnews.com
Fox News | 2024-01-29 | 16:20:33

Разочарованието на Ламар Джаксън се развихри късно при загубата на Балтимор Рейвънс със 17-10 от Канзас Сити Чийфс, след като той хвърли късно прихващане с по-малко повече от седем минути игра в мача.

Джаксън изведе отбора до 25-ярдовата линия на Чийфс, преди да се опита да наложи пас към Айзая Ликли. Безопасността на Chiefs Deon Bush излезе отпред и отне топката.

Ламар Джаксън, №8 от Baltimore Ravens, е притиснат от Drue Tranquill, №23 от Kansas City Chiefs , по време на първата четвърт от мача на AFC Championship на стадион M&T Bank на 28 януари 2024 г. в Балтимор. (Rob Carr/Getty Images)

Звездният куотърбек на Ravens се върна към страничната линия и удари своя каската падна от разочарование.

Защитата на Балтимор успя да спре Канзас Сити и ги принуди да ударят топката. Гарваните се върнаха на терена след девет разигравания за 29 ярда и вкараха гол от игра, за да намалят изоставането до седем точки.

Беше твърде късно за тях. Джаксън падна до 2-4 като титуляр в следсезона, въпреки че беше два пъти първи поставен в конференцията. Той направи няколко страхотни отигравания при загубата, но атаката на Балтимор се разпръсква на моменти.

Ламар Джаксън, номер 8 от Балтимор Рейвънс, реагира по време на четвъртата четвърт срещу Канзас Сити Chiefs в мача за шампионата на AFC на стадион M&T Bank на 28 януари 2024 г. в Балтимор. (Патрик Смит/Гети Имиджис)

„Този ​​човек беше основният човек, за когото играех, честно казано“, защитник на Рейвънс - каза Патрик Куин. „Получава толкова много неща, които не заслужава. Това беше неговата възможност да може да отпише някои от тези неща и да премине към следващото нещо.

„Ето защо боли, защото ти искам да видя такива хора, съотборници, които обичате и на които държите, получават това, което трябва да получат. .

„Това е лудост. Имахме някои възможности там. Просто трябва да се възползваме от тях", каза Джаксън чрез уебсайта на отбора. „Вкарахме един тъчдаун и това не е като нас."

Асошиейтед прес допринесе за този доклад.

Следвайте Fox News Digital и се абонирайте за.