Лацио победи Байерн Мюнхен, а ПСЖ пое контрола срещу Реал Сосиедад
Breaking News | 2024-02-15 | 13:33:03

Дузпата на Чиро Имобиле през второто полувреме донесе на Лацио шокираща победа с 1-0 в първия мач над Байерн Мюнхен с 10 играча в осминафиналите на Шампионската лига.

Нападателят Имобиле изпрати Мануел Нойер по грешната посока от 12 ярда в 69-ата минута, след като защитникът на Байерн Дайот Упамекано беше изгонен за късен удар срещу Густав Исаксен.

Страната от Бундеслигата, която пристигна в Рим на фона на тежката загуба с 3:0 от съперника за титлата Байер Леверкузен доминираше притежанието на топката през първото полувреме, но не успя да се възползва, като Хари Кейн до голяма степен липсваше на сервис. близо за шесткратните европейски шампиони, преди точковият удар на Имобиле да реши състезанието, за да увеличи натиска върху шефа на Байерн Томас Тухел.