Легендата на Panthers Майк Толбърт разби барабана на отбора в забавен момент
New York Post | 2023-12-24 | 01:44:48

Понякога просто не можете да измислите нещо.

В може би подходяща символика за сезона на Каролина Пантърс, поканеният гост на отбора, за да напомпа публиката, преди неделният мач срещу Пакърс да наруши хайп барабана на отбора „Продължавай да удряш“.

Бившият бягащ бек на Panther Майк Толбърт се върна към силата на своите дни на свирене, когато удари барабана, пробивайки огромна дупка в центъра му при първия си удар.

Бившият NFLer погледна към някой, който сочеше дупката и вероятно търсеше инструкции какво да прави по-нататък.

В крайна сметка той отново започна да удря по барабана — на друго място — преди да се опита да раздвижи публиката.

Дори с бившата звезда на Panthers в сградата и неговите категорични усилия да разгневи публиката, Каролина се отказа от 13-ия си мач за годината и претърпя седмата си загуба в последните осем, след като претърпя поражение с 33-30 в ръцете на Packers.

Андерс Карлсон вкара гол от 32 ярда 19 секунди до края в четвъртата четвърт, за да спечели мача за Грийн Бей.

Да се ​​каже, че нещата са тръгнали зле за Каролина този сезон, може да е подценяване.

Франк Райх беше уволнен по средата на първия си сезон, тъй като старши треньорът записа само една победа преди уволнението му.

На всичкото отгоре избраният номер 1 като цяло Брайс Йънг не се представя добре досега.

Той наистина хвърли 312 ярда и два тъчдауна при загубата в навечерието на Коледа, но се бореше през по-голямата част от сезона, влизайки в играта като 22-ри в класацията QB по отношение на пасове.

И тъй като загубите продължиха да се трупат, това доведе до голямо разочарование от страна на феновете, които останаха настрана на тълпи по време на скорошния домакински мач срещу Соколите на 17 декември.

Тази игра имаше регистрирана платена посещаемост от 70 301, но изображенията от вътрешността на стадиона разказаха много по-различна история за това колко фенове наистина са били на мача.

На Пантерите остават още два мача през сезон 2023 г., с дата с Ягуарс преди финала срещу Бъканиърс.