Лига на Ирландия: Късен гол дава равенство на Шамрок Роувърс срещу Голуей Юнайтед, тъй като Шелбърн остава начело
Breaking News | 2024-04-26 | 23:41:33

Шамрок Роувърс се нуждаеше от късен гол, за да избегне шокиращо поражение от Голуей Юнайтед, тъй като завърши наравно 1-1 срещу Голуей Юнайтед.

Стивън Уолш изведе Голуей напред в 55-ата минута. и изглеждаше на път за впечатляваща победа до гола на Джони Кени в 84-ата минута.

Отборът на Стивън Брадли е трети, на пет точки от лидерите, а Голуей Юнайтед е на пето място.

Шелбърн остана начело в таблицата след победа с 1-0 над Сейнт Патрик Атлетик.

Голът на Джон Мартин в 33-ата минута донесе победа на отбора на Деймиън Дъф, за да сложи край на серия от мачове без победа.

Дъндолк постигна първата си победа за сезона при победа с 2-0 над Бохемианс на Ориел Парк.

Головете на Скот Хай и Роби Бенсън през първото полувреме дадоха на отбора на Ноел Кинг така необходимата победа.

Дрогеда Юнайтед се върна от ранен дефицит, за да победи Слиго Роувърс с 3-1.

Уилям Фицджералд изведе Слайго напред само след шест минути, но голове на Дараг Марки, Франц Пиеро и Арън Макнали донесе победата на Drogheda.

Дери Сити е втори в таблицата след победа с 2-0 като гост срещу Уотърфорд.

Голове на Уилям Пачинг и Патрик Хобан оставят Дери на три точки зад Шелбърн.