Лионел Меси беше хванат неподготвен от фен, нахлул на терена, предизвиквайки луд натиск за сигурност
The Mirror | 2024-04-07 | 08:03:19

Лионел Меси беше приближен от фен в добавеното време на сблъсъка на Интер Маями с Колорадо в събота вечер - и изглеждаше напълно объркан от срещата.

След по-малко от една минута игра в шестте минути на добавеното време, млад фен се втурна към Меси, облечен с фланелка на Интер Маями, с телефон в ръка. Победителят в Световната купа не изглеждаше толкова щастлив, изглеждайки напълно хванат неподготвен.

Отряди от охраната изтичаха на терена, като най-малко шестима членове се втурнаха към Меси. Момичето се опита да избегне своите похитители, като се завъртя около номер 10 на Маями и го въвлече още повече в микса.

Бодигардът на Меси Ясин Чуеко, бивш военноморски тюлен, изглежда беше сред охранителите, които се втурнаха към извадете момичето от терена. Това изглежда беше последният изпълнен със събития момент от мача, тъй като срещата в МЛС завърши 2-2.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ: Гарет Бейл разкри нова прическа, след като най-накрая подряза дълги кичури като пенсионирана физика в шоуто
ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ: Лионел Меси се изправя срещу мениджъра на съперника, тъй като е подадена жалба срещу победителя от Световната купа

Аржентинецът започна мача на пейката, готов да изиграе първия си мач от 13 март насам, след като получи контузия на бедрото. И въвеждането му на полувремето се наложи. Маями допусна само секунди преди паузата, когато Рафаел Наваро реализира от място.

След това на Меси му бяха нужни 13 минути, за да направи ефект, като вкара брилянтен удар в долния ляв ъгъл и изравни срещата. Две минути по-късно домакините поведоха, когато Лео Афонсо удвои резултата на Маями.

Но изглеждащият крехък Маями не успя да удържи и Коул Басет изравни за гостите. Това е едва втората победа на Колорадо за сезона, голям резултат за отбор, който досега се бореше през 2024 г.

За всички най-нови новини, политика, спорт и шоубизнес от САЩ отидете на .

Обсъждайки поражението на своя отбор, старши треньорът Херардо „Тата“ Мартино каза: „Мисля, че продължаваме да допускаме грешки, които ни карат да оставяме точки на дъската... Типично е да не прочетеш мача , за момента, че сме извън позиция и това със сигурност ни коства."

Маями вече нямат победа в четири мача. Поражение с 2-1 в първия мач от Монтерей за Купата на шампионите на Конкакаф ги оставя с много работа, докато победата с 4-0 срещу Ню Йорк Ред Булс само миналия месец разкри много пукнатини.

Луис Суарес, Серхио Бускетс и Жорди Алба също започнаха мача. пейката, но само уругвайският нападател не успя да влезе в мача срещу Монтерей тази сряда, Мартино ще търси яростен отговор.