Ливърпул никога няма да спре да се бори – Анди Робъртсън изисква съвършенство отсега
Breaking News | 2024-04-15 | 13:40:48

Анди Робъртсън обеща да продължи да се бори, след като Ливърпул загуби повече позиции в битката за титлата през уикенда.

Червените, които оглавиха Висшата лига преди две седмици се спуснаха на трето място след пагубни резултати в последните си две срещи.

След разочароващото равенство в Манчестър Юнайтед, отборът на Юрген Клоп претърпя шокиращо поражение с 1-0 от Кристъл Палас в неделя.

Ударът беше малко смекчен, тъй като вторият Арсенал също беше победен по-късно в ден, но Ливърпул все още изостава от фаворита Манчестър Сити с две точки при шест оставащи мача.

Робъртсън каза пред уебсайта на клуба: „Тази група момчета никога няма да спре да се бори.

„Това е огромно разочароващо е да сме в позицията, в която се намираме сега, да сме трети и да разчитаме на два отбора, които губят точки.

„По това време миналата седмица не трябваше да сме в тази позиция. Ето откъде идва разочарованието.

„Но това е мястото, където сме, това е, което е. Трябва да сме перфектни от тук нататък, това е сигурно. Не можем да губим повече точки и нека видим какво ще направят другите два отбора. минута, завърши една мрачна седмица за Ливърпул, в която те също бяха победени с 3:0 от Аталанта в първия мач от четвъртфиналите на Лига Европа.

Сега те се отправят към Италия за реванша в четвъртък преди последователните мачове като гост във Висшата лига на Фулъм, Евертън и Уест Хям.

„Трябва да останем позитивни“, каза левият бек Робъртсън, който направи превъзходно изчистване от голлинията, за да предотврати падането на Ливърпул с 2-0 изостана скоро след откриването на Eze.

„Трябва да вземем всички в съблекалнята, защото има много хора, които са паднали, независимо дали са пропуснали шанс, дали са топката или каквото и да е.