LOI обобщение: Бохемианс сложиха край на серията без загуба на Шелбърн за така необходимата победа
Breaking News | 2024-04-12 | 23:33:03

Бохемианс донесоха на върха на таблицата Шелбърн първото си поражение за сезона с победа с 2-1 над своите съперници на Толка Парк.

Два гола от първо полувреме на Джордан Флорес, включително дузпа, дадоха преднина на Бохемианс с 2-0 на почивката.

Шелбърн върна гол чрез Уил Джарвис, но отборът на Деймиън Дъф можеше не успяха да открият изравнителен гол, тъй като Бохейманс спечели заслужена победа.

Дери Сити не успя да се възползва от поражението на Шелбърн, тъй като късен гол ги накара да направят равенство 2-2 с Дрогеда Юнайтед.

Дрогеда отиде напред след три минути чрез Уорън Дейвис, а Дери обърна мача чрез Майкъл Дъфи и Уилям Пачинг.

Гол в 87-ата минута на Франц Пиеро донесе точка на Дрогеда и означава, че Дери изостава с пет точки от Шелбърн.

Шамрок Роувърс се изкачи до трето място след победа с 3-0 над Слиго Роувърс на стадиона в Талагт.

Греъм Бърк даде преднина на шампионите след 36 минути с два гола през второто полувреме от Арън Грийн гарантира, че отборът на Стивън Брадли ще излезе като победител.

В другите мачове от петък Дъндолк остава на дъното след равенство 0-0 с Атлетик на Сейнт Патрик, като също така завърши без гол между Голуей Юнайтед и Уотърфорд.