LOI обобщение: Головете през второто полувреме донесоха победа на Шамрок Роувърс над Бохемианс
Breaking News | 2024-03-29 | 00:24:48

Шамрок Роувърс спечелиха правото да се хвалят над съперниците си Бохемианс с победа с 3-1 на Tallaght Stadium.

Два гола в интервала от четири минути от Джони Кени и Дараг Бърнс поставиха действащите шампиони в контрола, като Арън Грийн осигури победата в 74-та минута.

Бохемианс отбелязаха утеха чрез Деклан Макдейд в 94-та минута.

В другите мачове тази вечер Шелбърн остава начело в таблицата с победа с 2-0 над Дъндолк.

Лиам Бърт вкара първия гол в мача в 51-ата минута с автогол на Хейдън Милър поставя мача извън обхвата на Дъндолк.

Роби Бенсън върна гол в добавеното време за Дъндолк, докато техните борби продължават, тъй като те остават без победа този сезон.

Във втория място е Слиго Роувърс след победата им с 1-0 над Уотърфорд.

Елис Чапман вкара победния гол в 53-ата минута, като Слайго Роувърс беше намален на 10 човека със Саймън Пауър.

Стивън Уолш вкара 85-и гол за Голуей Юнайтед, за да им донесе победата като гост на Дери Сити, докато завърши 0-0 между  Дрогеда Юнайтед и Сейнт Патрикс Атлетик.