Мач от Висшата лига бе прекратен, след като капитанът колабира на терена
Breaking News | 2023-12-16 | 19:32:33

Мач от Висшата лига на Борнмът беше прекратен след медицински инцидент с капитана на Лутън Том Локиър.

Локиър беше обслужен от парамедици и персонал в второто полувреме, когато резултатът беше 1-1 с пауза на часовника на 65 минути.

Капитанът на Лутън беше изваден от игралното поле на носилка, заобиколен от медицинския екип, и имаше изправен овации от публиката.

След като играчите бяха изведени, Висшата лига потвърди, че мачът е бил прекратен.

Изявление от Висшата лига гласи: „Мачът от Висшата лига между AFC Bournemouth и Luton Town FC бяха изоставени поради медицински инцидент на играч.

„Нашите мисли са с Том Локиър и всички играчи, участващи в днешния мач.“

Бранителят на Уелс Локиър имаше операция за коригиране на предсърдно мъждене през юни след колабиране по време на финалната победа на Luton в плейофа за Sky Bet Championship срещу Coventry.

Капитанът на Hatters се завърна в игра за началото на новия сезон и имаше 15 участия досега във всички състезания преди мача в събота.

Уелс публикува в X, известен преди като Twitter: „Нашите мисли са с Том Локиър.“