Маурисио Почетино „разочарован“ да види Челси два пъти да се предаде преднината
Breaking News | 2024-04-08 | 12:58:49

Мениджърът на Челси Маурисио Почетино беше разочарован, след като видя как неговият отбор два пъти предаде преднината за равенство 2-2 срещу последния Шефилд Юнайтед.

Тиаго Силва и Нони Мадуеке вкараха от двете страни на почивката, за да изведат Челси с 2-1, като Джейдън Богъл вкара за Блейдс точно след половин час.

Точно когато изглеждаше, че Челси е на път за да спечели и трите точки, Макбърни отбеляза в третата минута на добавеното време.

Почетино каза: „Много е разочароващо, защото когато допуснеш в през последните няколко минути се чувствате много разочаровани и разочаровани, защото трябва да спечелите мача.

„Владяхме топката, но не създадохме достатъчно. Мисля, че през първата част на сезона бяхме малко по-солидни. Създавахме, но не бяхме клинични. Сега вкарваме повече, но допускаме повече.

„Трудното е да намерим баланса. Отборът не показва през последните няколко месеца капацитета да бъде стабилен.

„Вкарваме голове, но допускаме. Трябва да сме позитивни. Опитваме се да намерим решения за това да бъдем по-стабилни и да не отстъпваме твърде много.

„Процесът за изграждане на отбор винаги отнема време – това не е нещо магическо.