Мика Хамилтън и Оскар Боб се засилват, докато Манчестър Сити победи Цървена Звезда Белград
Breaking News | 2023-12-13 | 22:57:49

Бившето момче за топка Мика Хамилтън и неговият колега Оскар Боб удариха, тъй като силно променен Манчестър Сити завърши груповата фаза на Шампионската лига с победа с 3-2 на Цървена звезда Белград.

Калвин Филипс също се присъедини към двамата 20-годишни играчи с късна дузпа, след като мениджърът Пеп Гуардиола завъртя отбора си за група G на стадион Райко Митич.

Роденият в Манчестър академичен продукт Хамилтън отбеляза дебюта си с превъзходен удар в 19-ата минута, преди норвежецът Боб, който замени сънародника си Ерлинг Хааланд отпред, добави втори след 62 минути.

Хуанг In-beom върна един назад, но Филипс даде на Сити място за глътка въздух с първия си гол за клуба след фаул срещу Хамилтън, преди Александър Катай да отбележи късна домакинска утеха.