Мюнстер опитоми Лъвовете в Йоханесбург
Breaking News | 2024-04-27 | 19:40:34

Мюнстер стана първият европейски отбор, спечелил в Йоханесбург в Обединеното първенство по ръгби този сезон, след като разби Лъвовете с 33-13.

Това беше шеста поредна победа в лигата за шампионите и завърши успешна обиколка от два мача в Южна Африка, след като изпрати Булс в Лофтъс Версфелд седмица по-рано.

Но отборът на Греъм Раунтри трябваше да работи усилено за своите резултати и те прекараха дълги периоди на второ полувреме, защитавайки линията си, като изградиха преднина от 28-6, преди да осигурят бонус точката в последната минута.

Джак Кроули ги хвърли в преднина от девет точки чрез три дузпи в стегнат старт на кръг 15 сблъсък.

Невероятни усилия от глутницата, за да получат този опит за удар и да осигурят бонус точката в края на играта!