NBA DFS избира петък: Target LaMelo Ball, Austin Reaves в PrizePicks
Снимка: nypost.com
New York Post | 2024-01-19 | 22:34:19

След дълга седмица най-накрая стигнахме до петък. Ще се опитаме да започнем уикенда с някои победители от НБА в PrizePicks.

RotoGrinders

В програмата има седем мача, което е малко за петък.

Но все още има много прогнози, от които да избирате в лобито на NBA PrizePicks.

Ето моите четири любими селекции:

LaMelo Ball (Хорнетс срещу Спърс) повече от 9,5 опита за 3 точки

Бол игра добре в първите си три мача, откакто се завърна след контузия в глезена, поради която пропусна шест седмици.

Минутите му бавно растат, от 27 в първия му мач обратно до 31 при загубата от Пеликанс в сряда.

Предвиждаме го да играе 33 минути срещу Спърс, което трябва да му даде още повече възможности за гол.

Знаем, че той обича линията за 3 точки, тъй като го видяхме да прави 34 опита в последните три мача.

Той направи хубав мач у дома срещу Спърс, които са трети по скорост, като същевременно допускат осмия най-много опити за 3 точки на мач.

Остин Рийвс (Лейкърс срещу Нетс) по-малко от 24,5 точки + борби + асистенции

Това е доста просто: Рийвс има много по-малка роля, когато Д’Анджело Ръсел е здрав и играе добре, което е и в двата случая.

С Ръсел в състава този сезон Рийвс има средно 14,3 точки, 4,9 асистенции и 4,1 борби – средно 23,3 точки + борби + асистенции.

Това също трябва да е забавящ мач за Лейкърс, тъй като Нетс се нареждат на 23-то място по скорост. Рийвс е бил под това число в четири от последните си шест мача.

Анферни Симонс (Трейл Блейзърс срещу Пейсърс) повече от 8,5 борби + асистенции

Саймънс наистина се бори с постоянството през този сезон, но това е случаят с целия отбор на Блейзърс.

Харесват ми шансовете им да покажат големи резултати у дома срещу Пейсърс, които са втори по скорост и 27-и по дефанзивен рейтинг.

Шейдън Шарп беше изключен, което отваря път за Симонс да играе 38-40 минути, ако играта остане конкурентна.

Той натрупа поне девет борби + асистенции в четири от последните си осем мача и отбеляза осем в друг.

Той прави един от най-добрите си мачове до момента.

Джерами Грант (Трейл Блейзърс срещу Пейсърс) повече от 20,5 точки

Харесвам тази прожекция поради много от същите причини, по които харесвам Саймънс.

Блейзърс са на идеално място у дома срещу Пейсърс, които допуснаха втория най-много точки на мач този сезон.

Общият сбор на отбора на Портланд е с колосалните 8,8 точки по-висок от средния за сезона.

Ако не друго, индивидуалният мач на Грант е подсилен с Паскал Сиакам, който сега е в Пейсърс.

Той отбеляза най-малко 21 фантастични точки в три от последните си пет игри.

Източник: nypost.com