Неделен спорт: Челси и Ливърпул ще се изправят един срещу друг във финала на Carabao Cup
Breaking News | 2024-02-25 | 15:32:33

Футбол

Carabao Cup

Челси ще се надява да сложи край на лошата си скорошна форма срещу Ливърпул този следобед Финал за Купата на EFL.

Отборът от Лондон не е спечелил нито една от последните си осем срещи.

Началото в Лондон е в 15:00 часа и роденият в Корк Каоимхин Келехер ще вкара голове за Ливърпул .

Висша лига

Има само един мач във Висшата лига този следобед.

Вълците забавляват долния Шефилд Юнайтед в 13:30.

< h4>Шотландска Премиършип

Селтик се нуждае от победа днес, ако искат да продължат натиска в надпреварата за титлата в Шотландската Висша лига.

Отборът на Брендън Роджърс гостува на Мадъруел, където изостава 1-0 на полувремето.

Ако резултатът остане такъв, Рейнджърс ще остане с пет точки преднина в горната част на таблицата.

Гелски мачове

Футбол

Дери се стреми да поддържа добрата си форма в Националната футболна лига Allianz този следобед.

Те гостуват на Голуей в Дивизия 1 с хвърляне на стадион Pearse в 13:45.

По същото време Roscommon се изправя срещу колегата си, който се бори за изпадане, Monaghan в Dr Hyde Park.

На друго място има пълен кръг от мачове в Дивизия 2 този следобед.

Лидерите в лигата Armagh и Donegal се сблъскват в избора на игрите в 15:00.

Преди това в 14:00 Fermanagh приема Корк, Cavan пътува до Louth и Meath се изправя срещу Kildare.

Хърлинг

Днес се решават три мача в дивизия 1A на Националната лига по хърлинг на Allianz.

Корк посреща Уотърфорд срещу Пайрк Уи Чаоим в 15:45.

Преди това Клеър гостува на Уексфорд и Килкени се изправя срещу Офали в 13:45.

В Дивизия 1B Антрим посрещна Голуей на Кориган Парк, където току-що се включи.