Неделен спорт: Голуей е домакин на Mayo, докато началният кръг на Националната футболна лига продължава
Breaking News | 2024-01-28 | 16:00:48

Гелски игри

Национална футболна лига

Началния кръг на Националната футболна лига Allianz продължава този следобед .

Има повторение на миналогодишния финал от Дивизия 1 на стадион Pearse, като Голуей е домакин на Mayo от 13:45 ч.

По-късно Tyrone и Roscommon се срещат в Омаг от 15:45 ч.

>

Също така има начало в 13:45 в сблъсъка от Дивизия 2 между Донегал и Корк в Баливофей.

Докато три мача от Дивизия 3 започват в 14:00 този следобед.

Sligo make пътуването до Енис, за да се изправи срещу Клеър, Офали е домакин на Уестмит, а Уиклоу ще се изправи срещу Даун. Лимерик се изправя срещу Антрим.

Междувременно има два мача за решаване в Дивизия 4.

Уексфорд и Лондон започнаха в 13:00, докато Уотърфорд приемат Лейтрим в 14:00.

Купа Уолш

Шампионът на Купа Уолш за 2024 г. ще бъде коронован този следобед.

Уексфорд и Голуей се срещат в Netwatch Cullen Park от 13:30 ч.

Националната футболна лига за жени

Корк започна кампанията си за Националната лига по футбол за жени този следобед.

Те се изправят срещу Арма в Pairc Ui Rinn в Дивизия 1, където току-що хвърлиха- в.

В 14:00 съперниците Мийт и Дъблин се срещат в Наван, докато по същото време Кери е домакин на Уотърфорд в Киларни.

В дивизия 2 Донегал и Килдаре се срещат в 12:00, докато има мачът между Tyrone и Tipperary започва в 13:45.

Monaghan посреща Westmeath в Castleblaney в 14:00, а Laois пътува за Cavan.

FA Cup

A Дербито на Блек Кънтри даде началото на днешното действие от четвъртия кръг на ФА Къп.

Уест Бромич приветства Уулвс на Хоторнс, където гостите водят с 1-0 на полувремето.

Уотфорд и Саутхемптън се среща в 14:00 часа, докато половин час по-късно Ливърпул приема Норич.

Това ще бъде първият мач на Червените, откакто мениджърът Юрген Клоп обяви решението си да се оттегли след края на сезона.

В последния мач за деня Нюпорт Каунти посреща Манчестър Юнайтед на Родни Парайд в 16:30.