Ник Боса започва кампания за получаване на обаждания в Super Bowl 2024: Шефовете „държат много“

Ник Боса вече прави някои политиканства.

Звездният дефанзивен край на 49ers започна кампанията си, за да накара задържаните обаждания да отидат в негова полза в Super Bowl 2024, разкъсвайки офанзивата на Chiefs срещу Донован Смит и Джауан Тейлър в процеса.

„Те държат много“, каза Боса за двойката.

Има известна история тук с Боза, който споменава Вождовете и задържа в същото изречение.

Когато Chiefs се обединиха, за да победят 49ers в Super Bowl 2020, Сан Франциско вярваше, че Канзас Сити се измъкна с ясна позиция над Bosa в една от критичните игри в играта.

Патрик Махоумс намери Тайрийк Хил за 44 ярда на трети и 15 от 35-ярдовата линия на Chiefs, като Канзас Сити изоставаше с 20-10 и оставаха малко повече от седем минути.

Тази игра помогна на Chiefs да отбележат тъчдаун, а Канзас Сити се събра от дефицита от 10 точки за победата си с 31-20, която даде на Mahomes първата му титла.

Собственикът на 49ers Джед Йорк посочи липсата на обаждане, когато го попитаха за спомените му от играта в четвъртък

Боса имаше един от четирите чувала на 49ers в играта.

„Спомням си, че Ник Боса беше задържан на трета и дълга и това не беше извикано“, каза Йорк.

Както Боса, така и Йорк се надяват, че това няма да се повтори в този мач-реванш за Супербоул и може да имат точка с този списък на Чийфс.

Според nflpenalties.com Chiefs са имали най-офанзивните задържания в NFL този сезон.

Тейлър, в първия си сезон с отбора, беше най-наказваният играч в NFL с 20 обаждания срещу него, включително осем офанзивни обаждания за задържане, според nflpenalties.com.

Смит, деветгодишен ветеран, е имал пет задържани разговора според уебсайта.

Bosa излиза от мач с два чувала срещу Lions в мача за NFC Championship и има девет попадения на куотърбек, обхващащи първите два мача на 49ers след сезона.

Шефовете допуснаха само два уволнения в първите си три мача от плейофите, като и двата дойдоха при победата със 17-10 миналата неделя над Рейвънс в мача за шампионата на AFC.