Никс са смазани от Пейсърс в мач 7, тъй като надеждите за плейофите достигат ужасяващ край
New York Post | 2024-05-19 | 00:11:41

Никс ​​останаха без гориво и сезонът им стигна до съкрушителен край.

С голямо изоставане в началото опитите на Никс за завръщане бяха напразни и сезонът им приключи в неделя със загуба със 130-109 в седми мач от Пейсърс в Гардън във втория кръг на плейофите.

И като капак на всичко, след безбройните наранявания, които вече са претърпели, Джейлън Брънсън счупи лявата си ръка през второто полувреме, за да завърши следобеда си.

Никс ​​изоставаха с 15 на полувремето, след като Пейсърс изстреляха невероятните 76,3 процента от терена през първите 24 минути.

Никс ​​се отдръпнаха малко в третия, но Пейсърс контра удариха и никога нямаше да отстъпят преднината си.

Разгледайте повече

Гардът на Индиана Пейсърс Тайрис Халибъртън №0 и фен на терена си разменят думи по време втората четвърт от мач 7 в неделя.

Tyrese Haliburton говори глупости на феновете на Никс по време на изгарящото първо полувреме в игра 7

Джейлън Брънсън получи фрактура на ръката в неделя.

Джейлън Брънсън напуска седмия мач на Никс с фрактура на ръката при още една катастрофа с контузия

Никс знаменитости

Знаменитости с пълна сила за Knicks-Pacers Game 7 в MSG

Това бележи втората поредна година Никс бяха елиминирани във втория кръг на плейофите на НБА.

Те не са стигали до финал на конференция от 2000 г.

Отборът домакин спечели всеки от първите шест мача от серията.

OG Anunoby се опита да играе с контузия в подколенното сухожилие за първи път от мач 2, но издържа само пет минути.