Новобранецът C.J. Stroud, Texans завършиха място в плейофите с победа над Colts
New York Post | 2024-01-07 | 07:44:18

ИНДИАНАПОЛИС — Новобранецът куотърбек C.J. Stroud и Houston Texans завършиха място в плейофите с победа с 23-19 над Indianapolis Colts в събота вечер, с Devin Сингълтари вкарва тъчдаун за зелена светлина при бягане на 3 ярда с оставащи 6:20.

Тексансците (10-7) отиват в постсезона за първи път от 2019 г.

Те спечелиха седем от последните си 10 мача и все още могат да спечелят AFC South, ако Джаксънвил загуби от Тенеси в неделя.

Индианаполис (9-8) беше елиминиран от преследването на плейофите с третата си загуба за пет седмици.

Не е влизал в постсезона от 2020 г.

Страуд беше 20 от 26 с 264 ярда и два тъчдауна.

Нико Колинс имаше девет уловки за 195 ярда и резултат, а Синглетари имаше 64 ярда при 24 занасяния.

вижте също

Джейлън Картър №98 от Филаделфия Ийгълс.

Защо Джейлън Картър от Eagles губи позиция като Новобранец на годината в защита

Колтс играха късно четвърто и 1 от Хюстън 15.

Но широко отвореният Тайлър Гудсън изпусна паса на Гарднър Миншу, слагайки край на надеждите на Колтс.

Загубата съсипа най-добрия мач на Джонатан Тейлър за сезона.

Той се втурна 30 пъти за 188 ярда и TD. Миншу беше 13 от 24 за 141 ярда.

Това беше странен мач, който започна с паса на Страуд от 75 ярда TD към Колинс при първата игра на тексасците от битка и включваше удължена трета четвърт и повторна игра през второто полувреме.

Но след бягането на Тейлър от 49 ярда TD и изящното превръщане на 2 точки с Миншу, който симулира предаване, преди да подкрепи и да даде пас на Мо Али-Кокс в началото на третата четвърт, играта се обърна към хазарта на треньора на Колтс Шейн Щайхен върху полеви гол от 57 ярда на Мат Гей, който уцели десния изправен.

Хюстън бързо влезе в голмайсторска позиция и взе преднина от 17-14 след 51-ярда на Каими Феърбейрн с 3:29, за да влезе в третия.

Инди изравни резултата при гол от 35 ярда на Гей при последвалото пробиване, но Страуд отговори с пробив от 12 игри и 73 ярда, който отне повече от седем минути извън часовника и завърши с 3-ярдовото изпълнение на Синглетари за TD.