Нюкасъл достигна до четвъртия кръг на ФА Къп, след като се изправи срещу съперника си Съндърланд
Breaking News | 2024-01-06 | 17:32:20

Дублеят на Александър Исак циментира първа победа в дербито над Съндърланд от 2011 г. насам, тъй като Еди Хау най-накрая спечели мач за ФА Къп като треньор на Нюкасъл от третия опит.

Може би съвсем подходящо в края на седмицата, през която Черните котки си вкараха PR автогол, като позволиха на бар на Stadium of Light да бъде украсен в цветовете на Magpies, голяма част от щетите при поражението с 3-0 бяха само- нанесен.

Дан Балард вкара топката в собствената си мрежа и допусна късна дузпа, след като грешка на Пиер Еква беше връчила втората за Исак.