Обаждането на Тони Ромо относно пропуска на Ламар Джаксън към себе си не мина добре
New York Post | 2024-01-28 | 01:55:05

Изглежда, че не е NFL мач по CBS, ако феновете не се подиграват на нещо, което Тони Ромо каза в ефир.

Това се случи с малко повече от пет минути и половина до края на първото полувреме на неделния мач от AFC Championship, когато куотърбекът на Ravens Ламар Джаксън трябваше да хване собствения си пас, след като Джъстин Рийд блокира опита.

Джаксън успя да вземе петте ярда, от които се нуждаеше за първия даун и след това още малко, но Ромо беше хипнотизиран от последователността и я нарече „една от най-великите пиеси, които някога съм виждал“.

„Това е прихванато на 100 процента от началниците Рийд и Ламар използва инстинктите“, каза Ромо. „Даровете, дадени от Бога, съзнанието да го победиш до крак и прави една от най-великите игри, които някога ще виждаш в мач за шампионат.“

Феновете бързо се нахвърлиха на Ромо в X след коментара.

„Не може да бъде 100%, ако не е направено 100% хахаха“, написа един човек на X.

Друг фен, който гледаше играта, публикува gif на Фред Флинстоун, пресмятащ числа с надпис „Математиката не е mathin.“

„Намирам за смешно, когато Тони Ромо казва на QB какво трябва да направят, за да спечелят шампионат на конференция“, написа трети човек.

Въпреки усилията Джаксън и Гарваните не направиха много повече по време на удара и в крайна сметка трябваше да избият топката.

Балтимор отиде на полувремето със загуба 17-7, след като добави гол от игра четири секунди до края на полувремето.

Това не беше единственият коментар на Ромо през първото полувреме, на който феновете скочиха.

Ромо изрече още едно странно изречение, след като Джаксън опипа топката и Канзас Сити се възстанови.

„В игри като тази топката е по-важна от всяка друга игра“, каза Ромо.

Чийфс се борят за завръщане в Супербоул за четвърти път през последните пет години, докато Рейвънс се опитват да направят първото си участие в голямата игра от 2012 г. насам.