Отчетна карта от седмица 14 на Giants: Brian Daboll върши страхотна работа
Снимка: nypost.com
New York Post | 2023-12-12 | 08:44:49

Оценява победата на Giants с 24-22 над Packers в понеделник на MetLife Stadium.

Нарушение

Вече имаме първата победа за завръщане в четвъртата четвърт за Tommy DeVito (17 от 21, 158 ярда, 1 TD). Боже мой, каква история крои този новобранец. Той пробяга 71 ярда и нито веднъж не беше уволнен, показвайки много подобрена осведоменост за джоба. Неговото свързване на 32 ярда с Wan’Dale Robinson (6-79 приемане, 2-36 бързане) на последното каране беше нещо красиво. Робинсън също направи зрелищен удар от дясната странична линия. Saquon Barkley (20-86, 2 TDs) почти беше козелът за спъването си в края на четвъртата четвърт. Съотборниците му го вдигнаха. Фалстарт от допълнителен блокировач Шон Харлоу превърна трето и 1 в трето и 6, което не беше преобразувано, когато нямаше тласък отпред, тъй като Баркли беше изпуснат без никаква печалба при четвърти надолу от халфовата линия през втората четвърт. Айзая Ходжинс направи страхотно грабване в десния ъгъл на крайната зона за приемане с тъчдаун от 8 ярда в края на третата четвърт. Отиването на 3 за 10 на трета позиция не беше страхотно. Бягането на 209 ярда беше доста впечатляващо. Tyre Phillips свърши отлична работа с OLB Rashan Gary.

Оценка: B

Защита

Още две принудителни обръщания от тази група. Джордан Лав (25 от 39, 218 ярда, 1 TD, 1 INT) беше задържан. Същото беше и РБ Ей Джей Дилън (15-53). S. Джейсън Пинок беше насмешен лошо от Дилън за това, което се превърна в игра с пас от 35 ярда. Цялата защита, водена от Kayvon Thibodeaux и Micah McFadden, загуби топката при тъчдаун на Джейдън Рийд през първата четвърт. Pinnock се върна, за да дръпне Love, позволявайки на Thibodeaux да форсира фабъл, който беше възстановен от Xavier McKinney през втората четвърт. По-късно Pinnock добави прихващане. Лошо наказание за намеса в паса на Кор’Дейл Флот струваше 27 ярда и донесе на Пакърс гол от полето. Боби Окереке се справи страхотно с Рийд при неуспешна реализация от две точки в края на мача. Deonte Banks спаси тъчдаун с прекъсване на трети пас.

Оценка: B-плюс

Специални екипи

Ранди Бълок бе точен отдясно при опит за гол от 48 ярда през първата четвърт. Той се завърна по голям начин, удряйки печеливш гол от 37 ярда след изтичане на времето. Лорънс Кейджър провали връщането на началния удар в последните секунди на първото полувреме, коствайки на отбора си 29 ярда в полева позиция. Артилеристът Олшевски беше изравнен за дузпа, тъй като беше намесен през първата четвърт, но успя да продължи да играе. Darnay Holmes принуди да пипне в покритието на punt, което беше възстановено от Benton Whitley в началото на третата четвърт. Боби Маккейн изгуби от поглед удар, който удари тялото му, за да даде топката на Пакърс, което доведе до гол от игра. Джейми Гилън насочи удар от 50 ярда към страничната линия в началото на четвъртата четвърт.

Клас: C

Коучинг

Брайън Дабол е известен като човек, който може да развие куотърбекове и той върши някаква работа с Де Вито — както и офанзивният координатор Майк Кафка и треньорът на QB Ший Тиърни. Хубав дизайн на играта от Кафка при директен удар към Баркли, който даде топката на Робинсън за пикап от 32 ярда. Придържането към джъмбо блокиращия пакет на кратък ярд беше болезнено за гледане. Daboll спечели предизвикателство за повторение и спечели оборот при опипване от Love. Защитата на Уинк Мартиндейл свърши отлична работа в ситуации на внезапна промяна и беше поставена на лошо място в края на четвъртата четвърт.