Отчетна карта от седмица 15 на Giants: Завръщане към помията
New York Post | 2023-12-17 | 01:19:06

Оценяване на загубата на Giants с 24-6 от Saints в Ню Орлиънс в неделя.

Нарушение

Това беше завръщане към помията от по-рано през сезона. Томи Де Вито (20 от 34, 177 ярда) не можеше да направи много от нищо. Това, че той беше водещият ръшър (4-36) за своя отбор, беше наистина лош знак за Сакуон Баркли (9-14), който вероятно ще види LB Демарио Дейвис (10 борби) в съня си.

Блокирането на изпълнението беше лошо и защитата на пропуска беше подозрителна, тъй като DeVito беше уволнен седем пъти — още една регресия. Джъстин Пю като ляв гард не беше в най-добрата си форма.

Получаването на общо само 193 ярда е рецепта за провал, а преобразуването на 2 от 16 на трета надолу направи установяването на нещо практически невъзможно.

Не успя много за Wan’Dale Robinson (4-25), а Jalin Hyatt беше изключен въпреки трите цели. Поне TE Darren Waller (4-40) се върна и издържа.

Степен:  F

Защита

Дерек Кар чуваше освирквания от родните си фенове през този сезон и Джайънтс позволиха на обсадения куотърбек да завърши 23 от 29 подавания за 218 ярда и три тъчдауна за рейтинг на подаването от 134,8. Лесна игра за него в Big Easy.

вижте също

Томи Де Вито, подиграван от играчи на светците с жест с ръка след чували

Защитата при бягане не беше ужасна – Алвин Камара (16-66) не се развихри – но нямаше нагряване на Кар и покритието на задната част беше доста брутално.

CB Adoree’ Jackson се бореше. Неговото наказание за задържане даде на светците първо поражение в третата четвърт. Azeez Ojulari, неизвестен с работата си в репортажите, спря Taysom Hill без първи удар в началната серия.

Джейсън Пинок имаше трудности в покритието, но победи лошо РБ Джамал Уилямс за уволнение през втората четвърт. Имаше небрежна дузпа в енд зоната от Pinnock при трети надолу, което доведе до TD на светците.

Светците реализираха шест от 12 трети дауна. Степен: D.

Степен:  D

Специални екипи

Какво ще кажете за Джейми Гилън? Играчът с левия крак направи едва втори гол от полето в петгодишната си кариера в NFL, защото Ранди Бълок нарани сухожилието си при начален удар, след като удари гол от 56 ярда в първата четвърт. Гилън направи опит от 40 ярда.

Вторият и третият удар на Гилън в мача отидоха за 53 ярда, без връщане и той направи средно 47,6 ярда за един доста натоварен ден.

Мат Брейда се спусна, за да покрие първия удар на светците.

Изключително опасният завръщащ се човек на Светците Рашид Шахид отбеляза средно 11,7 ярда при трите си завръщания на удари.

Оценка:  B+

Коучинг

Това беше равностойно представяне след полувремето, тъй като Джайънтс бяха победени със 17-0 и каквото и да беше казано на почивката, трябва да бъде заличено от протокола.

Плей-обаждането при нападение никога не можеше да се синхронизира, защото имаше твърде много втори, трети и дълги ситуации и никакъв намек за текуща игра. По-агресивно беше демонстрирано от Брайън Дабол, който се захвана с четири-и-2 от 44-ярдовата линия на Ню Орлиънс в края на първото полувреме, решение, което доведе до три точки.

Защитата на Уинк Мартиндейл беше неефективна през второто полувреме и имаше само две попадения на Кар през целия мач.