Отчетна карта за седмица 16 на Giants: Brian Daboll трябваше да промени QB
New York Post | 2023-12-26 | 05:55:19

Оценяване на загубата на Giants с 33-25 от Eagles на Коледа:

Нарушение

Промяната беше направена на куотърбека на полувремето, защото Томи Де Вито (9 от 16, 55 ярда) не успя да свърши много.

Тайрод Тейлър (7 от 16, 133 ярда, 1 TD, 1 INT) поне вкара топката в полето.

Той също беше по-ефективен бегач (2-21).

DeVito трябваше да се откаже от четвърти и 1 пробег, тъй като Saquon Barkley (23-80) беше отстранен за загуба от 4 ярда в края на втората четвърт.

Получателите можеха да помогнат на DeVito много повече, отколкото го направиха, тъй като TE Daniel Bellinger (4-43) беше набелязан повече от всеки друг.

Бомбата на Тейлър от 69 ярда към Дариус Слейтън беше нещо красиво.

Преминаването към 4 от 14 на трети надолу реализации не беше.

Защитата отпред не беше лоша — само един сак — но бяха разрешени шест QB удара — четири от Haason Reddick.

Труден за победа само с 14 първи падания и общо 292 ярда.

Степен: C-минус.

Защита

Ударът на Adoree’ Jackson от 69 ярда беше връхната точка на неравномерното представяне от тази единица.

Ийгълс натрупаха общо 465 ярда и реализираха 8 от 15 при третия удар и 2 от 2 при четвъртия удар — здравей, Brotherly Shove.

Д’Андре Суифт (20-92) беше хлъзгав. Jalen Hurts (24 от 38, 301 ярда, 1 TD, 1 INT) на моменти беше освиркван. Eagles C Джейсън Келс победи с булдозер Декстър Лорънс на първия TD.

S Xavier McKinney два пъти през първата четвърт позволи приеми на TE Dallas Goedert (7-71).

CB Cor’Dale Flott беше сериозно победен при вътрешен ход за лесен тъчдаун от 36 ярда за DeVonta Smith през втората четвърт.

Когато беше необходимо, Eagles преобразуваха на трети и 20, когато Hurts намери A.J. Кафяв (6-80) за 32 ярда.

Клас: C.

Специални екипи

Джейми Гилън влоши нещата с лош удар от 41 ярда, който позволи на Britain Covey да започне бягане при ретур от 54 ярда, като Дейн Белтън пропусна един опит в началото на ретура.

Вторият удар на Гилън беше удар от 30 ярда. Гадост.

Гилън се справи по-добре с удар от 44 ярда през третата четвърт, който прикова Ийгълс на тяхната линия от 6 ярда.

Айзая Симънс бдително възвърна удар на Бостън Скот на 14-ярдовата линия на Ийгълс, когато Скот се натъкна на собствения си съотборник.

Мейсън Кросби направи своя дебют за Джайънтс с гол от 52 ярда.

Клас: B

Коучинг

Не мога да виня Брайън Дабол, че направи хода като куотърбек при загуба на отбора му с 20-3 на полувремето.

Трябваше да се направи нещо.

Дабол беше агресивен, за да го постигне на четвърто и 1 на собствената си линия от 46 ярда по средата на втората четвърт.

Поне отборът му показа битка, тъй като той падна с 0-4 срещу Ийгълс като старши треньор.

Флагът за 12 мъже в сбирката във втората серия беше небрежен.

Уинк Мартиндейл изпрати натиск върху Хъртс, но имаше само един уволнение и само три удара на Хъртс.