Отчетна карта за седмица 17 на Giants: Brian Daboll трябваше да наложи вето на несъобразено обаждане
New York Post | 2023-12-31 | 01:33:49

Оценяване на домакинската загуба на Giants с 26-25 от Rams в неделя.

Нарушение

Доброто, лошото и грозното, събрани в една игра за Tyrod Taylor (27 от 41, 319 ярда, 1 TD, 1 INT). Няколко огромни отигравания — бягане от 31 ярда в последната минута беше отлично — но твърде много нерешителност при неуспешно обръщане с 2 точки зад Saquon Barkley. 80-ярдовата бомба на Тейлър към Дариус Слейтън (4-106) беше във въздуха дълго, дълго време. Тейлър на четвърто и 1 във втората четвърт неправилно се справи с щракането за опипване.

Що се отнася до Баркли (12-39 бързане, 3-19 приемане), това беше груб излет.

Какво става с изпуснатите пропуски? Новобранецът Jalin Hyatt не успя да направи дълбок пас в първата серия, но се освободи от страничната линия за завършване на 18 ярда в първото TD драйв. Wan’Dale Robinson вкара гол при удар от 24 ярда. TE Даниел Белинджър беше повикан за задържане в края на първата четвърт, петата му дузпа за сезона. Неговият шести, задържане в четвъртата четвърт, отрече завършване на 47 ярда на Hyatt. Груби неща.

Бен Бредесън получи скъпо наказание за задържане през четвъртата четвърт. Задържаща дузпа от новобранеца C Джон Майкъл Шмитц върна печалба от 15 ярда на Тейлър. Само 5 от 16 на трети низходящи реализации.

Клас: C

Защита

На моменти изглеждаше, че Матю Стафорд (24 от 34, 317, 1 TD, 2 INT) марширува нагоре-надолу по терена. Наистина лоша работа за справяне с Adoree’ Jackson за това, което се превърна в печалба от 80 ярда от Puka Nacua. CB Cor’Dale Flott беше призован да задържи през четвъртото тримесечие, за да даде на Рамс първи даун.

Работата срещу бягането (23-105) беше предимно солидна, но Kyren Williams (20-87) бяга за три TD. Nacua (5-118) нанесе щети, както и Demarcus Robinson (6-92), но Cooper Kupp (4-27) беше задържан.

Голяма игра за С. Дейн Белтън, който го замени, след като Джейсън Пинок беше изгубен поради контузия. Белтън, винаги около топката, имаше две прихванати удари и едно възстановяване. Джаксън принуди да опипа Робинсън.

Боби Окереке имаше 10 подхвата и 1,5 чувала. Исая Симънс имаше голяма трета надолу. Kayvon Thibodeaux (без уволнения, без удари на куотърбек) отново беше тих.

Оценка: C+

Специални екипи

Това става сложно. Стрелецът Олшевски успя да се спаси брилянтно при завръщането си от 94 ярда за тъчдаун в края на четвъртата четвърт. Той също така изигра неправилно удар от трета четвърт, който прелетя над главата му, като се поколеба да тича след топката и след това се спъна за загуба от 3 ярда, давайки на Итън Еванс удар от 70 ярда.

Добри и лоши. Мейсън Кросби отбеляза гол от полето от 31 и 32 ярда, но не достигна далеч от 54 ярда 30 секунди до края, за да изведе Джайънтс преднина. 39-годишният Кросби също беше гол отдясно при опит за допълнителна точка през третата четвърт.

Дарнай Холмс беше повикан за задържане при връщане на последния удар. Джейми Гилън показа добро докосване при удар от 39 ярда, който върна Рамс на тяхната линия от 12 ярда.

Клас: C

Коучинг

Брайън Дабол не определя игрите в нападение, но има право на вето, така че защо не отмени необмислената реми игра на Баркли, която загуби два ярда преди последния пропуск от полеви гол? Това е моментът, решаващ играта.

Daboll спечели предизвикателство за повторение, което заличи завършване на 15 ярда в началната серия на Rams. Две игри по-късно, Daboll спечели още по-голямо предизвикателство за преиграване на това, което се оказа не-уловено от Nacua на четвъртия даун.

Изглеждаше, че Уинк Мартиндейл внесе повече топлина през второто полувреме, когато Джайънтс взеха три от четирите си чувала.