Патрик Махоумс държи НФЛ на своя милост
New York Post | 2024-02-12 | 07:01:11

ЛАС ВЕГАС — Ако не можете да победите Патрик Махоумс, няма да станете шампион на Супербоул. Той е този, който сега няма да допусне никого до трофея Ломбарди. Той е първият куотърбек, който повтаря след Том Брейди.

Той е този, който преследва Том Брейди.

Брейди е КОЗАТА.

Махомес е младата КОЗА.

Той е Майкъл Джордан с каска и подложки за раменете, който играе над ръба и кара всеки да го спре.

Той е този, който е на половината път до Джордан с три пръстена сега, равен сега с Трой Ейкман и един зад Джо Монтана и Тери Брадшоу. Той е четири пръстена от Брейди и той е този, който планира да играе още 15 години, ако може.

Той е футболната Тейлър Суифт на голямата сцена.

Magic Mahomes отново. MVP Mahomes отново.

Брок Пърди току-що бе извел 49ers начело в продълженията.

Сега беше ред на Mahomes.

Никой в ​​Канзас Сити и може би никой в ​​апартамента на Тейлър Суифт не се съмняваше в него.

Махомес с топката последен е сърцераздирателно предложение за другите момчета. Това са моментите, за които той живее, моментите, когато великите виждат ред, а смъртните виждат хаос, когато спокойният ум и огънят в корема заговорничат за Перфектната буря.

Перфектната буря, която вали величие.

Махоумс хвърли топката надолу по терена и сега часовникът на таблото тиктакаше до шест секунди и Махоумс се прозя и намери Мекол Хардман — Мекол Хардман! — съвсем сам от дясната страна на крайната зона за паса за тъчдаун от 3 ярда, който даде на Chiefs dynasty драматична победа с 25-22 в продължение.

вижте също

Mecole Hardman

Мекол Хардман преминава от изгонения на Джетс до герой на Super Bowl 2024 с победен тъчдаун на Чийфс

Махоумс се беше нахвърлил два пъти по пътя, първия път за 8 ярда на четвърти и 1, следващия път за 19 ярда преди камата в сърцата на Сан Франциско, особено тази на Кайл Шанахан, който никога не успя да завърши.

>

За Патрик Махомес никога не остарява.

Вълнуването от победата, пристрастяването към победата, радостта и въодушевлението от празнуването със семейството и съотборниците.

Махомес винаги разпознава Печелившото време и той се сблъска с него през четвъртата четвърт.

Неговото тримесечие.

Той намери Травис Келси два пъти за 29 ярда и Джъстин Уотсън за още 25 и скоро беше първи и гол на 4. Но не можа да намери никой отворен на втори или трети даун и се задоволи с полето гол, който направи Chiefs 16, 49ers 16 с оставащи 5:46.

Той беше омагьосан, притеснен и объркан през първото полувреме от координатора на защитата Стив Уилкс и защитата на 49-те.

Махоумс беше виновен за умишлено заземяване през първото полувреме и жестоко прихващане на Джи’Айър Браун при първото му притежание на топката през второто полувреме, когато свали Келсе или Маркес Валдес-Скантлинг.

Бъдете в крак с най-важните спортни новини

Запишете се за стартов състав за най-големите истории.

Благодаря, че се регистрирахте

напишете своя емайл адрес

Щраквайки по-горе, вие се съгласявате с Условията за ползване и Политика за поверителност.

Никога не пропускайте история.

Най-добрият му момент дойде в края на първото полувреме, когато той се изчерви отляво и хвърли дълбоко през тялото си надолу вдясно за 52 ярда към Хардман.

Това предшества най-лошия момент на Kelce.

Исая Пачеко, първи и гол при 9-ката, изгуби едно опъване, а Келсе блъсна и яростно нападна Анди Рийд от страничната линия.

Mahomes направи всичко по-добро. Рийд, Келси и Суифт бяха всички усмихнати на терена, когато приключи.

Защото извънредният труд също е четвърт за Махомес.

„Това, което търсите във франчайз куотърбек, очертанията са, че в беда хвърля няколко прихващания, публиката освирква, играта излиза извън контрол, какво прави тогава?“ каза Лий Стайнбърг, агентът, който подписа с Mahomes през 2017 г.

Махомес е само на 28. Той възнамерява да измъчва защитата още 15 години. Няма да им хареса.

Но можем. Трябва да го ценим възможно най-дълго. Няма да видим хора като него скоро.