Прекалено ревностен фен на колежанския баскетбол нахлу на игрището сам, след като отборът прекъсна рекордната си серия от 27 загуби
Снимка: foxnews.com
Fox News | 2024-02-15 | 18:31:05

Прекалено ревностен фен не можа да сдържи вълнението си и нахлу на игрището, когато отборът му, Детройт Мърси Тайтанс, приключи техния сезон без победа и серия от 27 загуби в сряда вечерта.

Единственият проблем беше, че изглежда никой друг не се присъедини към него.

Главният треньор на Детройт Мърси Тайтаните Майк Дейвис жестикулира към отбора си по време на първото полувреме на Welsh-Ryan Arena. (Дейвид Банкс-USA TODAY Sports)

Детройт Мърси победи IUPUI с 81-66 да спечели първия си мач за сезона, прекъсвайки своята серия от 27 загуби – рекорд.

„Чувстваме се добре. Напоследък изпитваме затруднения“, каза след мача старшият Джейдън Стоун, който отбеляза най-високите за отбора 25 точки.

„Ние просто останахме скромни и просто запазихме курса, останахме верни и аз съм просто благодарен на Бог за победата и момчетата – играха страхотно тази вечер.“

Нападателят на Милуоки Пантерс Фейзън Фийлдс, №22, блокира подаването на гарда на Детройт Мърси Тайтанс, Джейдън Стоун, №14, по време на първото полувреме на мача им в четвъртък, 25 януари 2024 г. в UW-Milwaukee Panther Arena в Милуоки. (IMAGN)

Един фен на трибуните изглежда споделя това вълнение и когато прозвуча последният зумер, той нахлу в корта.

Въпреки това никой от трибуните не изглеждаше заинтересован да се присъедини към празника.

Във видео, споделено от отбора в социалните медии, второкурсникът Маркъс Танкърсли дриблира топката, за да изтече времето за първата победа на Титаните за сезона. След това самотният фен излиза на корта с вдигнати ръце.

Победата в сряда вечерта сложи край на дългата серия от загуби на Детройт Мърси. Това отбеляза първата им победа, откакто победиха Purdue Fort Wayne в миналогодишния конферентен турнир, на който ще бъдат домакини в събота.

Вижда се логото на Horizon League. (Майкъл Алио/Icon Sportswire чрез Getty Images)

Титаните влязоха в играта като един от двата отбора без победа в дивизия 1 на мъжкия баскетбол, оставяйки зад себе си със запис 0-24.

Асошиейтед прес допринесе за този доклад.

Следвайте Fox News Digital и се абонирайте за .